Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft: Shadowlands – Król Lisz i Sylvanas na zwiastunie nowego dodatku [WIDEO]

Witold piątek, 1 listopada 2019, 19:57 News
pc

Olaboga, olaboga, olaboga.

Bez owijania w bawełnę – będzie się działo. Nawet jeżeli wcześniejsze wycieki sprawiły, że wiedzieliśmy czego mniej więcej oczekiwać, chyba każdy z nas zostanie zaskoczony chociaż odrobinę.

Może najpierw obejrzyjcie zwiastun kolejnego rozszerzenia.

Heca, prawda? W Shadowlands trafimy do tytułowej krainy (krain?) do tej pory niedostępnych dla żywych istot. Zwiedzimy więc krainę walkirii – Bastion, ale również mocno wampirze Revendreth, wyjątkowo bajkowe (i ciut cudaczne) Ardenweald, a także Maldraxxus, o którym możemy jak na razie powiedzieć, że będą tam pająki. Ciekawie brzmi możliwość (a raczej przymus) wyboru stronnictwa, któremu będziemy służyć w nowym dodatku. Zresztą rzućcie okiem sami:

Za kilka godzin dowiemy się więcej – w końcu nie wiemy jeszcze nawet, o ile (i czy w ogóle, biorąc pod uwagę plotki o zmianie systemu leveli) podskoczy limit maksymalnego poziomu.

World of Warcraft: Shadowlands trafi na rynek w 2020.

Blizzard nie zapomina też o Classicu: za dwa tygodnie pojawią się w nim Lord Kazaak i Azuregos, „bossowie pod chmurką” oraz pełnoprawny system PvP – drugą fazę gry możemy więc oficjalnie uznać za rozpoczętą.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 3 listopada 2019, 23:45   Quel
Na panelu What's Next Hazzikostas wytłumaczył skąd moc Sylvanas i dlaczego z taką łatwością pokonała Lich Kinga. Świetna sprawa ze zniszczeniem korony. Dantes już od dawna bredzi jeśli chodzi o Blizzarda. Widać, ze płacze bo W4 nie dostał. Co do pokonania Lich Kinga, to tak, scourge ruszy na Azeroth i przed wypuszczeniem dodatku, tak jak to zawsze bywa, będziemy mieli pre-patch event gdzie nieumarli zaatakuja Azeroth.
niedziela, 3 listopada 2019, 11:16   konio52
Ja sie pytam co z tą datą premiery Reforged? ominęło mnie coś?
sobota, 2 listopada 2019, 14:53   Sheade
@Dantes xD Jak można być takim idiotą i ślepcem? WoW się nie skończył, tylko skończył z wszystkimi innymi MMO, które próbowały go zdetronizować. Ile lat już ludzie twojego pokroju chrzania te same płacze? A ile lat WOW cały czas trzyma się i ma się coraz lepiej :D Idć pan stąd i wstydu oszczędź sobie.
sobota, 2 listopada 2019, 11:53   ermo3
@Dantes skoro regularnie wypuszczają dodatki to chyba znak, że Blizzard jeszcze WoWa nie zakończył. Patrząc na Twoją interpunkcję mam podobne zdanie na temat Ciebie i Twojej edukacji.
sobota, 2 listopada 2019, 8:23   podbielski
smieszy mnie jak ktoś pisze,że jakaś gra się skończyła.Skończy się jak Activsion przestanie mieć dolary z tej gry.
sobota, 2 listopada 2019, 8:04   Dantes
WoW już dawno się skończył i żaden nowy dodatek nie przyciągnie graczy widać Activision Blizzard ma inne zdanie na ten temat.
sobota, 2 listopada 2019, 7:52   taz159357
No i chyba ten bonus preorderowy potwierdził, że czeka nas drugi po Draenorze dodatek bez nowej klasy i rasy, oby ten dodatek nie został także zrobiony na odwal się.
sobota, 2 listopada 2019, 7:48   taz159357
Dziwne, że istoty światła będą służyć jej wrogą. A tak swoją drogą niezły ten bonus za preorder. W legionie za preorder była możliwość gry nową klasą przed premierą dodatku, w bfa 4 nowymi rasami, tutaj dostajemy możliwość zagrania na kilku rasach klasą która wyszła bodajże 9 lat temu....
sobota, 2 listopada 2019, 0:52   Azheal
@Gavriel6 - no cóż Sylvka chce wszystkich ukatrupić także może taki jest jej plan żeby umarlaki puścić luzem
piątek, 1 listopada 2019, 22:20   Osioł
Tak: "Pre-purchasing any edition of Shadowlands will allow players to have Pandaren and allied race Death Knights once the Patch 8.3 is live."
Źródło: https:www.mmo-champion.com/content/

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
1

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z