Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Beyond Good & Evil 2: Kilka słów o personalizacji postaci i kosmicznym źródle energii [WIDEO]

Cursian piątek, 1 listopada 2019, 15:37 News

Pokazano też modele niektórych postaci.

Premiera Beyond Good & Evil 2 nie majaczy jeszcze nawet na horyzoncie, ale twórcy co jakiś czas organizują specjalny stream, w trakcie którego przypominają o swoim dziele i zdradzają garść kolejnych informacji. Jeśli nie oglądaliście ostatniego, w sieci pojawił się krótki filmik podsumowujący najważniejsze treści.

Gra zaoferuje bogaty edytor, dzięki któremu stworzycie własnego kosmicznego pirata. Otrzymacie dużą swobodę w łączeniu zwierzęcych i ludzkich części ciała, a do tego dojdą też rozmaite wszczepy i futurystyczne tatuaże, zasilane dzięki substancji o nazwie diwalite. Ta ostatnia służy nie tylko celom kosmetycznym, ale stanowi podstawę całej gospodarki – zasila statki kosmiczne, skafandry ochronne, przydaje się przy tworzeniu klonów i tak dalej. Problem w tym, że cudowne paliwo można wydobyć tylko w jednym miejscu i niespecjalnie nadaje się ono do życia. Z tego powodu w rolę kosmicznych górników najczęściej otrzymują hybrydy, najczęściej te łączące cechy ludzi i małp.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 listopada 2019, 22:28   Zdzisiu
Brak Jade.Poprawnie politycznie aż do bólu.Mimo dużego sentymentu do jedynki to sobie odpuszczę.
piątek, 1 listopada 2019, 19:56   Rickerto
Zdaję sobie sprawę z ambicji, jakie twórcy mają. Nie wierzę, że dostarczą wszystkie obietnice. Jednak jeśli uda im się opracować dobry core do podróży pomiędzy planetami, umieszczą świetną fabułę na ręcznie zrobionych ciałach niebieskich, a resztę zapełnią proceduralnie generowanym, wiarygodnym światem, gdzie mógłbym spotykać się i poszaleć z innymi? A przede wszystkim unikną pułapek ubigames? Cóż, byłby to zaiste bardzo dobry produkt.
piątek, 1 listopada 2019, 18:50   ProYoKe
Moim zdaniem po pierwsze za dużo chcą zrobić także tak jak PanMac wspomniał uważam też że za ambitnie i właśnie to ich przerośnie. Gra będzie miała tyle badziewia w sobie, że będzie bardzo dużym casualem, po co komu Customizacja statków jeśli gra będzie kuleć. No i Fabuła pewnie sie rozpłynie skoro chcą to zrobić online. Aczkolwiek Beyond kiedyś był grą mega także i na tą część czekam z niecierpliwością bojąc się rozczarowania. Fajnie by było też spotkać Jade i jej świniaka w grze :D
piątek, 1 listopada 2019, 18:00   PanMac
@Rickerto bardziej się skłaniam do tego drugiego. Niewiele pokazali, a jak już pokazali to wydawało się to zbyt ambitne żeby było prawdziwe. Moim zdaniem gra jest w piekle deweloperskim.
piątek, 1 listopada 2019, 17:19   cali
Gra na przyszłą generację konsol w 2020 z premiera w 2021 ale ile już było pominiętych po zapowiedziach.
piątek, 1 listopada 2019, 16:56   korinogaro
@Rickerto... mógłbyś się zdziwić. Osobiście spodziewam się recenzji w stylu X,Y,Z rewolucyjne, A,B,C psują jednak ogólny obraz.
piątek, 1 listopada 2019, 16:34   Rickerto
To będzie najlepsza z gier albo najgorsza z gier. Na pewno nie będzie nigdzie pośrodku.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Beyond Good & Evil 2 nie wybiera się na E3

News
piątek, 31 maja 2019

beyond-good--evil-2-nie-wybiera-sie-na-e3 W zamian dostaniemy obszerny stream.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
5

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z