Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Age of Wonders: Planetfall – Nowy dodatek pozwoli zmierzyć się z przedwieczną cywilizacją… [WIDEO]

Cursian sobota, 19 października 2019, 12:03 News

…lub stanąć u jej boku.

Age of Wonders: Planetfall zebrało świetne recenzje i według wielu rzuciło prawdziwe wyzwanie cyklowi Civilization. Jeśli wam również się spodobało, 15 listopada będziecie mieli okazję powrócić do zabawy. Debiutujący wówczas dodatek Revelations opowie o powrocie przedwiecznej cywilizacji Heritor, która postawiła sobie za cel gromadzenie energii, dzięki której ma nadzieję wskrzesić miliardy swych wyznawców i „roztoczyć nad nimi teokratyczne panowanie”.

Dla nas oznacza to świeżutki watek fabularny. W jego ramach postaramy się powstrzymać nowe zagrożenie lub staniemy u boku sił inwazyjnych, walcząc o świetlaną przyszłość pod ich rządami. Tak czy owak trzeba będzie mieć baczenie na niespotykane do tej pory rodzaje przeciwników, na przykład Żniwiarzy, czyli – tak zgadliście – ogromne roboty zwalczające organiczne formy życia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 28 października 2019, 17:28   tupolew519
Ale ekstra
sobota, 19 października 2019, 20:15   Aramis
XCOM vibes

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z