Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPokémon Sword/Shield: Pikachu się roztył, Meowth urósł, a Charizard wygląda fenomenalnie [WIDEO]

Kaladin środa, 16 października 2019, 20:16 News

Ale i tak długo nie odżałuję braku nowych Mega Ewolucji...

Pamiętacie jak w lipcu Nintendo przedstawiło nam nowy bajer z nadchodzących gier, czyli kolosalne powiększanie Pokémonów? Wygląda na to, że mimo moich usilnych (acz nierealnych, wiem) nadziei, w grze nie uświadczymy nowych Mega Ewolucji, a gigantomaxowanie zostanie z nami jakiś czas. Najnowszy zwiastun pokazuje jednak, że może nie jest to wcale koniec świata.

Możemy w nim zobaczyć kilku starych znajomych z regionu Kanto – powiększony Pikachu wygląda, jakby zjadł za dużo Big Maców, ale jego atak G-Max Volt Crash sparaliżuje wszystkich przeciwników. Eevee dorobi się słodkiego futerka, a jego atak specjalny sprawi, że Pokémony przeciwnej płci będą obezwładnione przez miłość i nie dadzą rady atakować. Charizard dostanie świetne, płonące skrzydła, a jego G-Max Wildfire zada obrażenia od ognia przez cztery kolejne tury walki. Butterfree przywodzi na myśl skojarzenia z Mothrą i tak jak filmowa ćma, jego ataki będą losowo paraliżować, zatruwać lub usypiać wrogie stworki. Ostatnim z ferajny jest Meowth, który po powiększeniu wygląda trochę jak koci drapak, a efekty jego ataków skonfundują przeciwników. 

Nie wszystkie powyższe stwory będą jednak dostępne dla każdego gracza. Powiększonego Pikachu i Eevee trzeba będzie przenieść z poprzednich gier, z podtytułem Let's GO. Meowth jest natomiast bonusem za wczesne kupno Sword i Shield, i dostępny będzie jedynie do 15 stycznia 2020 roku. Tak natomiast prezentują się nowe Gigantomaxy na zwiastunie:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 17 października 2019, 6:25   Edzieq
O Boże ten Meowth... Uwierzcie mi, że 9 letnie dziecko lepiej by to zaprojektowało. Rzeczywiście nowe generacje to po prostu zabawa grafików a nie poważne podejście do projektu.
czwartek, 17 października 2019, 1:21   yonek123
O tak. Martwy mem z longcatem w wykonaniu Meowth. Praktycznie to wystarczy do podsumowania obecnej generacji poków.
środa, 16 października 2019, 22:10   Bluearga
Albo ja już jestem za stara na poki, albo stanowczo za bardzo je udziwniają. Skoro już wprowadzili te kontrowersyjne Mega Ewolucje to mogli się ich trzymać, a nie, że porzucili je na rzecz czegoś jeszcze bardziej dziwacznego. Sam design nowych poków jest mega słaby, jedynie faktycznie ten Giga Charizard wygląda fajnie, ale legendarne dwa psy to 2/10.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z