Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

MediEvil: Dzięki odświeżonej wersji spojrzymy na świat gry z nowej perspektywy [WIDEO]

Cursian piątek, 11 października 2019, 16:55 News
PS4

Konserwatyści mogą oczywiście pozostać przy oryginalnej kamerze.

Ludzie odpowiedzialni za triumfalny (miejmy nadzieję) powrót MediEvila od początku ostrzegali, że nie zamierzają odtwarzać gry takiej, jaką naprawdę była, ale taką, jaką ją zapamiętaliśmy. Wspominali też, że oprócz pomniejszych korekt i ślicznej grafiki szykują nieco większe nowości. Teraz zwracają uwagę na jedną z nich. Chętni będą mogli zmienić kamerę z klasycznej na bliższą naszym czasom perspektywę zza pleców postaci. W ten sposób kontrola nad bohaterem powinna być nieco łatwiejsza, a świat jeszcze piękniejszy. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by grać po staremu.

Gra trafi na PS4 25 października. TUTAJ możecie obejrzeć jeden z poprzednich zapisów rozgrywki. Poniżej znajduje się zaś filmik porównujący klasyczną i nową wersję:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 13 października 2019, 13:02   Skymar
W oryginał nie grałam ale z ciekawości odpaliłam demo remake'u i kamera całkowicie mnie odrzuciła od tego tytułu. Może w ostatecznej wersji będzie to działać lepiej ale na razie ja spasuję.
piątek, 11 października 2019, 22:31   Musopp
W MediEvil nie grałem ale patrząc na to skojarzył mi się inny klasyk, Gift. Zagrał bym w odświeżonej wersji :)
piątek, 11 października 2019, 18:01   Deathroll2097
Miłe urozmaicenie, choć przy skakaniu niewiele zdatne. Raczej dobra rzecz w czasie walki lub ogólnym wkręcaniu się w klimat gierki, który jak będzie tak jak w oryginale (a z tego co oglądałem przy prezentacjach i podczas ogrywaniu demka, będzie), to czapki z głów. Czekam jak na mało który tytuł.
piątek, 11 października 2019, 17:05   LordPoland
Najwazniejsze ze z nowej kamery spojrzymy

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z