Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Ostatnia frakcja jest silnie powiązana z klanem, do którego nie można dołączyć

Cursian czwartek, 10 października 2019, 17:07 News

Nie zwiążecie się z nią na stałe, ale możecie zdobyć jej zaufanie.

Paradox ujawnił ostatnie ze stronnictw, z którymi będzie można połączyć siły w Bloodlines 2. Przypadek Niewidocznych (The Unseen) jest o tyle ciekawy, że frakcja jest silnie powiązana z klanem Nosferatu, a ten nie znalazł się przecież pośród grywalnych rodzin. Jakim cudem będzie więc można do nich dołączyć? To proste – nie będzie można. Choć da się z nimi nawiązać silny sojusz, formalnie bohater pozostanie po za ich strukturami.

Z uwagi na zdeformowane ciała Nosferatu, Niewidoczni żyją na marginesie wampirzego społeczeństwa. Z reguły są bezdomni i starają się nie zwracać na siebie uwagi zarówno dzieci nocy jak i śmiertelników. Fakt, że inni ich ignorują lub z pogardą odwracają wzrok na ich widok, potrafili przekuć w swą najmocniejszą stronę. Będąc wszędzie i nigdzie zarazem, zgromadzili ogromny zasób wiedzy, którą chętnie podzielą się za odpowiednią cenę. Nikt tak jak oni nie rozumie, kto z kim trzyma i dlaczego. Nikt nie poznał tylu tajemnic i brudnych sekretów, których ujawnienie mogłoby doprowadzić do upadku naprawdę potężnych graczy.

Myliłby się też ten, kto wziąłby ich za prostaków o gumowych uszach i lepkich rączkach. Przez lata zgrupowali wokół siebie wiele utalentowanych jednostek w tym hakerów, inżynierów czy dziennikarzy. Udało im się to głównie z racji na politykę. Żadne inne stronnictwo nie dba o swoich członków równie mocno. W razie kłopotów możesz liczyć na opiekę i pomoc, a nie drwiny ze strony cwaniaczków, którzy chętnie zajmą twoje miejsce. Frakcja jest zarządzana przez tajemniczą Radę Trojga (Council of Three), ale w ostatnich latach jej członkowie zaczęli usuwać się w cień i ustępować miejsca młodszym krewniakom, lepiej rozumiejącym zasady rządzące współczesnym światem.

Jeśli bratanie się z Niewidocznymi nie do końca wam odpowiada, możecie się zdecydować na wiernych tradycji Pionierów, piastujących najwyższe urzędy Camarilla, szczycących się swym intelektem Przybyszów lub dołączyć do popleczników Barona. Jeśli planujecie zagrać w dzień premiery, musicie się zdecydować do marca przyszłego roku.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 października 2019, 0:23   gamingman21
Kupić pewnie kupię. Uwielbiam to uniwersum, ale po gameplayach jestem sceptyczny. Chciał bym żeby jakością rozgrywki przebiło jedynkę a nie jej dorównała.
czwartek, 10 października 2019, 20:14   _Rincewind
Ja chcem już wtomgrę zagrać.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
15

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z