Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Juarez: Gunslinger zmierza na Nintendo Switch

Witold środa, 9 października 2019, 8:43 News

Będziecie zaskoczeni, ale wygadało się ESRB.

Rynek gier-westernów trudno nazwać nasyconym. Pewnie, mamy Red Dead Redemption 2, które z pewnością wielu fanom w zupełności wystarczy, ale jeżeli ktoś miałby ochotę na nieco inne podejście do tematu, miałby nielichy problem. No, chyba że lubi podejście taktyczne, to wtedy może skusić na Hard Westa lub cierpliwie czekać na Desperados III. Kiedyś jednak... okej, może nie było dużo lepiej, ale chociaż troszkę. W okolicach 2005 miłośnicy Dzikiego Zachodu mieli bowiem okazję zagrać w Red Dead Revolver, drugie Desperados, zapomniane już Gun czy produkcję skromnego studia z Europy Środkowo-Wschodniej, które dopiero zaczynało stawiać pierwsze kroki na międzynarodowym rynku – The Cal of Juarez.

Teraz, prawie 15 lat później, Techland tworzy jedną z bardziej oczekiwanych gier przyszłego roku, sequel swojego ogromnego hitu: Dying Light. Fani firmy mogą jednak tęsknić za westernową serią, która, oprócz nieszczęsnego skoku w bok przy The Cartel, z części na część stawała się coraz lepsza, zapewniając unikatowe doświadczenia dla gier (bo ile innych FPS-ów w takich realiach znacie?). Ostatnia odsłona, mający już 6 lat Gunslinger, dla wielu wciąż jest niedoścignionym wzorem shootera na Dzikim Zachodzie. I chociaż seria tymczasowo odwiesiła rewolwery na kołek, nie znaczy, że nic się z nią nie dzieje. Równo rok temu Silas Greaves, główny bohater gry, miał coś do przekazania Arthurowi Morganowi. Mimo że spodziewaliśmy się wtedy, usłyszeć jakąś zapowiedź, aż pół roku musieliśmy poczekać na jakąkolwiek informację z tym związaną. W maju Techland przekazał, że ma niespodziankę związaną z Nintendo Switchem. Domyślaliśmy się, o co chodzi, ale dopiero teraz staje się to pewne.

Niezawodne ESRB przyznało bowiem rating wiekowy Call of Juarez: Gunslinger (jak coś: 17+) w wersji na konsolę Nintendo. Mimo że oficjalnej zapowiedzi wciąż nie usłyszeliśmy, to chyba nikt nie bierze tego za błąd. Dlatego spodziewajcie się na dniach komunikatu od Techlandu. I cieszcie się, bo Gunslinger jest zbyt dobrą produkcją, żeby odeszła w zapomnienie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 9 października 2019, 19:37   DarZ
"Niezawodne ESRB" xDDDDDDDDD Nooooo, przy ich ostatnich wpadkach z ratingiem to faktycznie niezawodne :P
środa, 9 października 2019, 17:17   cali
Najlepsza gra z serii Call of Juarez (raczej za grafikę) ale mnie wynudziła ta gra.
środa, 9 października 2019, 16:45   Kolo5141
Może szykują jakiś Direct

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Call of Juarez: Gunslinger – Polski western zmierza na Switcha [WIDEO]

News
piątek, 25 października 2019

call-of-juarez-gunslinger--polski-western-zmierza-na-switcha-wideo No chociaż udawajcie, że jesteście zaskoczeni.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
7

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
20

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z