Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ghostbusters: The Video Game Remastered – Już dziś złapiemy pierwsze duchy [WIDEO]

Witold piątek, 4 października 2019, 8:56 News

Who you gonna call?

Ach, historiami związanymi z oglądaniem nieustraszonych „Pogromców duchów” (czy zabawą w nich) pewnie wielu z nas mogłoby się spokojnie dzielić godzinami. W końcu w latach '90 były to jedne z tych filmów, które oglądało się, kiedy tylko była ku temu okazja (podobnie jak równie kultowe w moim domu, acz chyba nieco mniej udane „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”). Fanów serii na całym świecie jest zresztą bez liku, dlatego grające bezlitośnie na nostalgii (hej, jest nawet oryginalna obsada!) wydane dekadę temu Ghostbusters: The Video Game zostało przyjęte raczej ciepło, mimo kilku wcale niemałych wad.

I kiedy zdawało się, że już nigdy nie przyjdzie nam uwięzić duchów w pułapce dzięki protonowym plecakom, Saber Interactive wraz z Mad Dog przybyli nam z pomocą i zapowiedzieli wersję remasterowaną gry. Jako że dziś ma ona swoją premierę, pojawił się też zwiastun z tej okazji (włączcie chociażby dla piosenki, którą nucicie od dłuższej chwili).

Warto również zobaczyć, czy ostatnie 10 lat było dla tej produkcji łaskawe (gameplay na PS4 Pro).

Ghostbusters: The Video Game Remastered ma premierę dzisiaj na pecetach (tylko na Epic Games Store), PS4, Xboksach One i Nintendo Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 5 października 2019, 14:36   DETHKARZ
Czyli na pc za rok.
piątek, 4 października 2019, 23:14   cali
* obniżyłbym ocenę 5/10 w recenzji za problemy techniczne gry. Szczególnie że wersja starsza posiada restrykcyjne ograniczenia co do uruchomienia gry, identyczne jak w remasterze.
piątek, 4 października 2019, 23:11   cali
Ten Remaster bazuje na kodzie starej gry tylko niektóre elementy zostały zmienione. Myślałem że naprawią grę a niestety remaster posiada identyczne problemy, żałosne a bardziej chyba twórcy dali d..y.
piątek, 4 października 2019, 11:11   zadymek
Niemałe wady? Oświeci mnie ktoś? Przespałem premierę tego.BTW "ma premierę dzisiaj na pecetach (tylko na Epic Games Store)"
Jakoś nie przypominam sobie, byście na przykład o MK 11 pisali "ma premierę dzisiaj na pecetach (tylko na Steam)". Jeśli już tak jechać, to w obie strony proszę.
piątek, 4 października 2019, 10:47   Gumis2
Remaster Ghost Mastera to byłoby coś
piątek, 4 października 2019, 9:17   NidAaz
Ghost Mastera by zrobili

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
0

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
13

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z