Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft Dungeons: Klimatyczne intro wyjaśnia... fabułę?! [WIDEO]

Witold poniedziałek, 30 września 2019, 9:23 News

Gdyby tylko chcieli, twórcy mogliby zrobić z tego kanciaste Dark Souls.

Nie czarujmy się: zapowiedziany rok temu (dzień w tę czy w tamtą nie robi różnicy) Minecraft Dungeons na początku wzbudziło w nas raczej sceptycyzm niż entuzjazm. W końcu pomysł, by z gry Mojangu zrobić kuzyna Diablo zdawał się cokolwiek absurdalny i mało kto chyba wierzył, że projekt będzie traktowany poważnie nawet przez samych twórców. Kiedy grę w końcu zaprezentowano światu, okazała się zaskakująco dobra, z zaskoczenia wskakując na listy oczekiwanych tytułów nawet zatwardziałych fanów hack n' slashów.

I chociaż dobrze wiemy, że Minecraft Dungeons raczej świata nie zawojuje, to spodziewamy się naprawdę udanej produkcji. Opublikowane podczas Minecon Live 2019 intro wyraźnie pokazuje, że z pewnością nie zabraknie w niej odrobiny humoru.

Wszyscy chętnie mogą zobaczyć również świeży gameplay:

Minecraft Dungeons zaskoczy wszystkich sceptyków (przynajmniej mam taką nadzieję) w 2020, kiedy przybędzie na pecety, PS4, Xboksy One oraz Nintendo Switcha.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z