Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStar Wars Jedi: Fallen Order – Miecze świetlne, olbrzymi nietoperz i zły Sith, czyli wszystko, czego nam trzeba [WIDEO]

Witold czwartek, 26 września 2019, 20:33 News

Jak mocne jest stężenie – tfu – midichlorianów w nowym zwiastunie?

Niedawno marudziłem nieco, że Respawn i EA nieprzesadnie dbają o marketing swojego najnowszego dzieła. Nie wiem, czy to dlatego, że wierzą w Moc marki, czy może po prostu Elektronicy nienawidzą studia twórców Titanfalla i jak zawsze robią wszystko, żeby utrudnić im życie.

Wszyscy jednak liczyliśmy (i to wcale nie po cichu) na to, że wraz z zapowiedzią nowego zwiastuna ruszy nowa epoka promocji Fallen Order – w końcu premiera już za pasem, prawda? Niestety, jeżeli czekaliście na dłuższy fragment rozgrywki, to cóż, czekajcie dalej. Reszta powinna za to obejrzeć ten nie za długi trailer i... No właśnie – i co? Wydać jęk rozczarowania? Okrzyk zachwytu? Mruknięcie aprobaty?

Czy to tylko moje odczucie, czy mimika postaci jest jakaś przesadzona? Mniejsza. Istotne jest to, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na konsolach Xbox One, systemach PlayStation 4 i komputerach PC*.

*Patrzcie, jaki ze mnie mistrz SEO – ostatni raz, obiecuję.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 września 2019, 21:06   mad00mat
Wygląda to słabo. Tona filtrów, rozmazane tekstury otoczenia i te animacje rodem z ME: Andromeda. Może sam game play będzie chociaż dobry, bo samym wyglądem tego niestety nie sprzedadzą.
sobota, 28 września 2019, 9:25   Xellar
@GolemDorfl,
Brawo, bardzo trzeźwe spojrzenie. A myślałem, że tylko mnie rozbrajają poniżsi spece od trzymania miecza świetlnego...
sobota, 28 września 2019, 4:29   lAtarenl
@Scorpix Lucas Films uznało też za dobre usunięcie remake'u kotora, ich słowa nie są żadnym autorytetem, a jeśli to ich decyzja o braku odcinania kończyn, to można dojść do prostego wniosku - głupia decyzja jak zdecydowana wiekszość, które podejmują. Ten argument jest idiotyczny i nie ma się nijak do gier.
sobota, 28 września 2019, 1:24   GolemDorfl
@Lord Winter Na dobrą sprawę to we wszystkich filmach wszyscy bohaterowie źle trzymają miecz świetlny. Głownia nic nie waży i przecina ciało przy najmniejszym dotknięciu, a wszyscy robią mieczem wymachy jakby musieli uzyskać jak największą energię przy uderzeniu. Shadiversity ma o tym film na YT. Najskuteczniejszą metodą walki mieczem świetlnym byłby styl walki rapierem, albo coś w tym stylu. Ale nie byłoby to tak efektowne jak w filmie ;)))
piątek, 27 września 2019, 20:29   Scorpix
@Triplitz1941
Pamiętam, że była tam komenda, ale nie było jej w opcjach, czyli oficjalnie jej tam nie ma. W jednym z patchu zresztą ta komenda przestała działać i trzeba było instalować modyfikacje, bo w inny sposób tego nie dawało się odblokować.
Z tego co jednak czytałem, to brak odcinania kończyn był decyzją Lucas Fils, który stwierdził iż utrata kończyn powinna następować w ważnych momentach fabuły, tak jak w filmach. W innym wypadku będzie to zwykła zabawka, która znudzi się po 2 godzinach.
piątek, 27 września 2019, 20:18   QwakGonJin
Po "przejechaniu" się na Battlefroncie poczekam aż się upewnię że nie strace pieniędzy...
piątek, 27 września 2019, 18:15   Scouser
Jakby był taki system jak w Soldier of fortune.. ;)
piątek, 27 września 2019, 18:00   Tirpitz1941
@Scorpix
No chyba nie. A opcja była od początku, wystarczy wpisać zwykłą komendę w outcast. Jedynie academy nie miało i trzeba było samemu stworzyć plik. Mystery of the sith i dark forces 2 miało to domyślnie. A tak przy okazji, TFU1 nie miało odcinania niczego, dopiero 2 to wprowadziła.
piątek, 27 września 2019, 17:01   Scorpix
Jedyna seria z odcinaniem kończyn to TFU. Nie jest jednak wykluczone, że jakaś ręka zostanie odrąbana, ale w cutscence.
piątek, 27 września 2019, 16:46   Scorpix
@Tirpitz1941
Od kiedy słynie? Opcji gore nie było w grze. Trzeba było samemu zmienić trochę ustawień, bo inaczej walki były równie krwawe jak w Fallen Order.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Star Wars Jedi: Upadły zakon sprzedało się świetnie, EA liczy na jeszcze więcej

News
piątek, 31 stycznia 2020

star-wars-jedi-upadly-zakon-sprzedalo-sie-swietnie-ea-liczy-na-jeszcze-wiecej Dodatkowo: sprzedaż cyfrowa stanowi zdecydowanie większą część przychodów wydawcy, na kolejnego Battlefielda jeszcze poczekamy, a Simsy 4 mają już 20 milionów graczy.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z