Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Kolejną ujawnioną frakcją jest... Baron

Witold piątek, 20 września 2019, 12:04 News

Technicznie rzecz biorąc: wampiry zgromadzone wokół niego, ale wiecie, o co chodzi.

Do premiery sequelu pamiętnego tytułu autorstwa Troika Games jeszcze sporo czasu, ale Paradox nie pozwala nam zapomnieć o produkcji nawet na moment. Po tym, jak zaprezentowano wszystkie klany, które spotkamy na ulicach Seattle, developerzy (czy raczej marketingowcy) wzięli się za frakcje. Poznaliśmy więc debiutantów w serii – obecnych w Szmaragdowym Mieście od samych jego początków Pionierów. Później usłyszeliśmy, że w grze spotkamy też, bez zaskoczenia, wizytówkę serii – potężną Camarillę.

Spodziewaliśmy się, że następni w kolejce będą Anarchowie albo Sabat – siły, z którymi w świecie Wampira niewątpliwie trzeba się liczyć. Twórcy jednak postanowili przedstawić nam trzęsącego przestępczym półświatkiem Seattle Barona z Aurory. Chociaż nie, jego samego nie poznaliśmy, ponieważ wybitnie dba o swoje bezpieczeństwo i wszystkie mniej ważne sprawy załatwia przez swoich Poruczników. Ci zaś nieprzesadnie przejmują się stylem, rekrutując wszystkich, jak leci: wampiry, których nie chcą inne frakcje, ghoule, thin-bloodów (cieniasów czy innych cienkuszy, czyli osoby, które stały się wampirem dopiero niedawno – jak nasz główny bohater), a także – tfu – ludzi. Baron i jego świta maczają palce we wszystkich szemranych interesach na terenie miasta. Zresztą jak mówi opis: „Nikt nie lubi barona oraz jego ludzi – dopóki nie trzeba zrobić czegoś po cichu i szybko”. A ambitny wampir może w tej organizacji zrobić naprawdę oszałamiającą karierę. Musi tylko uważać, żeby Baron nie poczuł się zagrożony jego sukcesami.

Cóż, teraz pozostaje czekać już tylko na wspomnianych Anarchów i Sabat. A może Paradox czymś nas zaskoczy?

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ruszy na żer wśród posiadaczy pecetów, PS4 i Xboksów One w marcu 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 września 2019, 17:21   Xellar
Możliwe, choć z drugiej strony Wampiry to niedoścignieni w swojej paranoi izolacjoniści. Stawiam na to, że jednak ten Baron istnieje.
piątek, 20 września 2019, 12:10   JKMII
Czyli Baron nie żyje a rządzą kolektywnie porucznicy.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z