Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chernobylite już niedługo we wczesnym dostępie [WIDEO]

Witold przedwczoraj, 12:14 News

Gotowi na przeżycie w Zonie?

„Polski Stalker” (jak chcieliby niektórzy) wzbudza na świecie całkiem spore zainteresowanie i tylko nie tylko za sprawą swojej korzystającej z fotogrametrii oprawy graficznej. The Farm 51 miało nieco szczęścia, gdyż dzięki brytyjskiemu „Czarnobylowi” temat katastrofy w sowieckiej elektrowni atomowej zrobił się znowu głośny. Już jesienią zaś sami będziemy mogli zobaczyć, jak to wszystko wygląda teraz i jak wyglądało wtedy.

Szczęśliwcom obecnym na Gamescomie dane już było zagrać w początek nowej produkcji twórców World War 3, ale i my, szare myszki, już zaraz zobaczymy z bliska Prypeć i okolice. Chernobylite trafi bowiem do steamowego wczesnego dostępu: w jego ramach dostaniemy 3 „ogromne, otwarte lokacje” (a także 4 inne związane z opowiadaną historią), w których poznamy wycinek kampanii (ok. 8 godzin fabuły z nieliniowymi dialogami i „istotnymi wyborami”) lub spróbujemy po prostu przetrwać w trybie survival. Do tego twórcy obiecują dynamiczną pogodę, losowe zdarzenia i NPC-ów (coś à la drugi Red Dead), kompanów i zarządzanie drużyną, budowanie bazy, crafting, skradanie się... Słowem naprawdę sporo, a to przecież nie wszystko. Zresztą wszystko to możecie zobaczyć na nowym zwiastunie:

W Chernobylite pozwiedzamy klimatyczne miejscówki już 16 października na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Chernobylite: Gramy w początek produkcji od polskiego The Farm 51 [WIDEO]

News
piątek, 23 sierpnia 2019

chernobylite-gramy-w-poczatek-produkcji-od-polskiego-the-farm-51-wideo Zobaczcie, jak prezentuje się ten konkurent (chcąc, nie chcąc) Stalkera.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z