Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chernobylite już niedługo we wczesnym dostępie [WIDEO]

Witold piątek, 13 września 2019, 12:14 News

Gotowi na przeżycie w Zonie?

„Polski Stalker” (jak chcieliby niektórzy) wzbudza na świecie całkiem spore zainteresowanie i tylko nie tylko za sprawą swojej korzystającej z fotogrametrii oprawy graficznej. The Farm 51 miało nieco szczęścia, gdyż dzięki brytyjskiemu „Czarnobylowi” temat katastrofy w sowieckiej elektrowni atomowej zrobił się znowu głośny. Już jesienią zaś sami będziemy mogli zobaczyć, jak to wszystko wygląda teraz i jak wyglądało wtedy.

Szczęśliwcom obecnym na Gamescomie dane już było zagrać w początek nowej produkcji twórców World War 3, ale i my, szare myszki, już zaraz zobaczymy z bliska Prypeć i okolice. Chernobylite trafi bowiem do steamowego wczesnego dostępu: w jego ramach dostaniemy 3 „ogromne, otwarte lokacje” (a także 4 inne związane z opowiadaną historią), w których poznamy wycinek kampanii (ok. 8 godzin fabuły z nieliniowymi dialogami i „istotnymi wyborami”) lub spróbujemy po prostu przetrwać w trybie survival. Do tego twórcy obiecują dynamiczną pogodę, losowe zdarzenia i NPC-ów (coś à la drugi Red Dead), kompanów i zarządzanie drużyną, budowanie bazy, crafting, skradanie się... Słowem naprawdę sporo, a to przecież nie wszystko. Zresztą wszystko to możecie zobaczyć na nowym zwiastunie:

W Chernobylite pozwiedzamy klimatyczne miejscówki już 16 października na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Chernobylite: Na święta twórcy zapraszają do Czerwonego Lasu [WIDEO]

News
piątek, 20 grudnia 2019

chernobylite-na-swieta-tworcy-zapraszaja-do-czerwonego-lasu-wideo W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż udanie się na spacer w jedno z najbardziej napromieniowanych miejsc na Ziemi po zjedzeniu barszczu z uszkami.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z