Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nioh 2: Mało wam ninja Soulsów? To macie więcej [WIDEO]

Witold czwartek, 12 września 2019, 11:48 News

Hm, może raczej samurajskich Soulsów?

Pierwsze Nioh wzięło nas nieco z zaskoczenia i udowodniło, że w gatunku nie tylko From Software ma sporo do gadania. Team Ninja stworzyło grę z własnym charakterem, niebojącą się eksperymentować, a przy tym wierną prawidłom souls-like'ów. Nic dziwnego, że oczekiwania wobec drugiej części są naprawdę spore. Zwłaszcza, że Sekiro nie było ostatecznie, wbrew rozczarowaniu niektórych, Niohem od Miyazakiego, a krokiem w zupełnie inną stronę.

Sequel obiecuje właściwie więcej tego samego co w „jedynce”, tylko jeszcze lepiej. A my to z chęcią przyjmiemy, ponieważ formuła pierwowzoru wciąż się nie wyczerpała.

Nioh 2 zadebiutuje wczesnym 2020 na PS4 (chociaż wersja pecetowa nie jest wykluczona).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 września 2019, 17:46   YogoWafel
NiOh oprócz bardzo małego zróżnicowania przeciwników jest chyba najlepszym dostępnym soulsem, na równi z BloodBorne. Tylko ten loot z diabli mogli by wywalić, bo jest bardziej frustrujący niż wciągający.
czwartek, 12 września 2019, 17:40   Iketso
Samurai Diablo jak już.
czwartek, 12 września 2019, 16:43   DeeJayHMC
Mnie w nioh zniechęcał tylko przesadny grind w końcowych etapach. Do tego stopnia, że dodatków już nie ukończyłem.
czwartek, 12 września 2019, 15:38   Tonnyhax
@danon666 bo taka jest prawda. dark soulsy nie maja podjazdu do nioha mechanika gry, walki, budowania postaci. nawet wracajac z sekiro do soulsow czulem sie jak we flegmatycznym swiecie - wszystko dzialo sie tak powoli i trzeba bylo czekac na odpowiednie klatki by cos zrobic (I/V frame'y; atak/blok).
czwartek, 12 września 2019, 12:08   Danon666
Wciąż czasem pogrywam w pierwszego nioh. Bardzo niedoceniona gra z end game który bije na głowę wszystkie gry soulslike.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z