Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Odyssey: Już dziś ruszają darmowe wycieczki po Grecji [WIDEO]

Witold wtorek, 10 września 2019, 10:55 News

A przy okazji warto zgarnąć darmowe DLC z Sokratesem, jeżeli je wcześniej przegapiliście.

Zacznijmy więc może od tego drugiego: w zeszłym tygodniu Ubisoft opublikował ostatnie darmowe DLC z serii Zapomnianych Greckich Mitów. W nim to, prowokacyjnie nazwanym „Proces Sokratesa”* (lub też”Próba Sokratesa”, w zależności od humoru tłumacza), pomożemy naszemu ulubionemu bohaterowi drugoplanowemu aresztowanemu z nieznanych powodów w Fokidzie. Przy okazji poznamy jego żonę, Ksantypę (wcale nie taka zołza, jak ją malują!), a także odkryjemy, kto naprawdę stoi za jego pojmaniem.

Jeżeli jednak zdążyliście już poznać na to odpowiedź, ucieszy was, że w grze pojawił się z dawna wyczekiwany tryb Discovery Tour, w którym możemy bezpiecznie wędrować po całej Helladzie i nauczyć się wiele na temat jej historii, zwyczajów, wierzeń etc. Dostajemy więc możliwość wzięcia udziału w 30 wycieczkach, pod koniec których odpowiemy na parę prostych pytań, a każda taka trasa nagrodzi nas również przeróżnymi nagrodami. Jako że opcja ta jest bezpłatna, aż żal nie skorzystać.

*Prowokacyjnie, ponieważ ze znanym z „Obrony Sokratesa” procesem nie ma on nic wspólnego – jeżeli więc liczyliście, że przyjmiecie rolę Kritona i spróbujecie przekonać filozofa do ucieczki z więzienia, musicie obejść się smakiem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z