Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Elden Ring: Nowa gra From Software wyjdzie latem przyszłego roku? [PLOTKA]

Witold piątek, 6 września 2019, 13:08 News

Ach, wcale byśmy nie płakali.

O wspólnej grze George'a R. R. Martina oraz From Software plotkowało się długo, dlatego jej oficjalne ujawnienie na ostatnim E3 nikogo nie zaskoczyło. Co nie znaczy, że nie zaintrygowało – wszyscy jesteśmy chyba w końcu ciekawi, co może wyjść z połączenia sił Miyazakiego oraz autora „Pieśni ognia i lodu” (nawet jeżeli Martin nie zajmuje się bezpośrednio fabułą).

Niestety, oprócz o tytule dowiedzieliśmy się niezwykle mało, co mogło sugerować, że będziemy musieli na niego nieco poczekać. Sytuacja może się okazać jednak zgoła inna, bowiem jeden z większych sklepów internetowych, Target, umieścił w swojej ofercie Elden Ring, podając jego datę premiery.


(Kliknij, aby powiększyć)

Wtorek 30 czerwca 2020 nie wydaje się skrajnie nieprawdopodobny, chociaż może być to po prostu placeholderem – zwłaszcza, że na stronie sklepu wciąż możemy spokojnie oglądać tę datę, co raczej nie miałoby miejsca, gdyby wyciekła przypadkiem. Czy pecetowcy, posiadacze PS4 i Xboksów One zagrają latem? Być może przekonamy się podczas zbliżających się Tokyo Game Show 2019 (12-15 września).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 7 września 2019, 10:23   Windcaller
Nawet gdy nowa generacja wyjdzie do lata 2020, to gry i tak będą tworzone pod starą i nową na początku.
piątek, 6 września 2019, 17:19   Dan2510
To będzie tytuł! :) From Software z otwartym światem.... przecież to będzie miazga :D
piątek, 6 września 2019, 14:44   2real4game
@Iketso - A ja nie. Nie wydaje mi się, żeby zmieniali silnik, znacznie poprawiali grafikę, czy żeby miał to być tytuł równie rozbudowany jak Dark Soulsy. No i nie będzie to tytuł na wyłączność Sony, więc i czekanie do nowej generacji nie ma sensu. Jednak bardziej prawdopodobnym terminem wydaje mi się pierwszy kwartał 2021. Obym się mylił.
piątek, 6 września 2019, 13:29   Iketso
Spodziewałbym się raczej premiery już na nowej genracji.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Elden Ring nie zobaczymy w 2020? [PLOTKA]

News
piątek, 5 czerwca 2020

elden-ring-nie-zobaczymy-w-2020-plotka A do tego plotka o Bloodborne na PC, jednak akurat przy tym warto się wstrzymać z entuzjazmem.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z