Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gears 5: Oto mapy, na których poszalejemy w multi [WIDEO]

Cursian czwartek, 29 sierpnia 2019, 17:10 News

W przyszłości możemy liczyć na kolejne.

Najnowsze Gearsy tuż za rogiem i choć w pierwszej kolejności większość z nas zaliczy zapewne kampanię, w dłużej perspektywie większe znacznie mają atrakcje, jakie czekają na fanów multiplayera. The Coalition przygotowało zwiastun, który prezentuje 11 map, jakie będą dostępne w chwili premiery. Cztery z nich będą przeznaczone do trybu Escape, zaś reszta do pozostałych rodzajów rozgrywki.

Naturalnie to nie wszystko, na co możemy liczyć. Z czasem autorzy oddadzą w nasze ręce kolejne miejscówki, a trzeba też pamiętać o edytorze. Choć na początku będzie on obsługiwał wyłącznie Escape, w przyszłości jego zasięg może się powiększyć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 30 sierpnia 2019, 20:09   HeklusDwa
@cali w czwórce też jest różna paleta kolorów i jest dobrze zoptymalizowana. Co do rozmiaru gry to 60+ gb to i tak normalna waga dla gier, które wyglądają lepiej od Gears 5.
czwartek, 29 sierpnia 2019, 23:15   2real4game
@HeklusDwa
Po prostu mało kogo interesują Gearsy w Polsce. A CoD jest/był znacznie bardziej popularny.
czwartek, 29 sierpnia 2019, 22:43   cali
@HeklusDwa
- lepiej zoptymalizowana (tylko pod Xbox One X i PC)
- różna paleta kolorów (kilka różniących się od siebie lokacji np zimowe tereny)
- mniejszy o połowę rozmiar gry względem poprzedniej odsłony
czwartek, 29 sierpnia 2019, 20:53   HeklusDwa
Graficznie nie widzę prawie żadnej różnicy. Gdy wydają nowego Coda co chwilę z prawie taką samą grafiką to wszyscy szaleją, a przy Gearsach nic nikt nie mówi :p

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z