Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ancestors: The Humankind Odyssey – Małpy zeszły z drzewa, ale do lotu w kosmos jeszcze trochę im brakuje [RECENZJE]

Cursian poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 19:25 News

Recenzenci twierdzą, że jest nieźle, ale szału nie ma.

Patrice Désilets, dyrektor kreatywny Assassin’s Creeda i Piasków Czasów, już jutro udostępni dzieło swej ekipy pecetowcom, którzy nie mają nic przeciwko sklepowi Epica. Pomysł przejęcia kontroli nad stadem małpiszonów, które dzięki naszym światłym decyzjom mają szansę wyjść na ludzi, od początku wydawał się intrygujący, ale również podatny na liczne wpadki. Według recenzentów faktycznie nie wszystko poszło zgodnie z planem, ale mimo wszystko warto się tą grą zainteresować. W chwili pisania tego newsa średnia ocen wynosi 72%.

  • Attack of the Fanboy: 4,5/5
  • Critical Hit: 8/10
  • PC World: 4/5
  • IGN: 7/10
  • DualShockers: 6/10
  • PC Gamer: 58/10
  • GamesRadar+: 2,5/10
  • Wccftech: 5/10

Recenzent Attack of the Fanboy jest zadowolony, ale ma pełną świadomość, że gra z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu:

Ancestors zapewne podzieli graczy, ale to coś tak odmiennego od tego, do czego przyzwyczailiście się w survivalach bądź trzeciosobowych grach z otwartym światem, że z pewnością warto przyjrzeć się samemu.

IGN zauważa, że blask przygasa po tym, jak rozgryzie się stojące za grą mechaniki:

Przetrwanie w Ancestors: The Humankind Odyssey jest proste, jeśli rozgryziesz mechanikę ewolucji i obejrzysz filmiki, ale podróż obfituje w odkrycia.

Recenzent Dualshockers docenia stojący za grą pomysł, lecz uważa, że w praktyce sprawdza się on kiepsko:

Ancestors: The Humankind Odyssey rozpoczyna się 10 milionów lat temu i stawia cię na czele naszych ewolucyjnych przodków. Musisz prowadzić ich ścieżką ku człowieczeństwu, co oznacza uczenie ich jak łowić ryby, polować i chodzić na dwóch nogach. Ancestors z troską przekazuje swoją wizję ewolucyjnej przeszłości, ale granie w to zwyczajnie nie sprawia przyjemności.

Wccftech wygłasza podobną opinię:

Ancestors: The Humankind Odyssey było interesującym pomysłem na papierze, ale z powodu złożonego i niedostatecznie wyjaśnionego środowiska oraz braku interesujących celów, w kierunku których należy podążać, tytuł nie zachęca gracza do wyciśnięcia z ludzkości całego jej potencjału.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:53   konio52
Szanuję za obraną tematykę. Gierkę na pewno sprawdze, tylko waham się czy teraz...czy czekać na wersję steam? :/
wtorek, 27 sierpnia 2019, 1:12   McGrave
Oglądałem gameplaye i gra zdaję się być dobra jak na ramy które sobie narzucili, tylko nie wiem na ile to ma znaczenie...
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 21:55   Rickerto
Kiedy widzę jak sobie ekonomicznie i ekologicznie kopiemy grób jako gatunek ludzki, sam czuję się jak małpa. Albo co najmniej zrobiony w konia.
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 21:51   toyminator
Mówiłem że to będzie średniak. I gra w której w sumie nie ma co robić. Kiedyś się sprawdzi...jak będzie za friko w Epicu ;D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z