Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ancestors: Humankind Odyssey – Zwiastun premierowy uczy, że nie łatwo być małpoludem [WIDEO]

Cursian sobota, 24 sierpnia 2019, 11:58 News

Co prawda nie trzeba chodzić w garniaku i wstawać rano do roboty, ale za to wszystko chce cię zeżreć.

Ktoś mógłby się upierać, że w dzisiejszym świecie też łatwo stać się czyjąś przekąską, ale w przypadku małpoludów z Ancestors należy to traktować dosłownie. Jak nie ukryta w bagnie gadzina, to uszaty futrzak albo przerośnięty kiciuś z wadą zgryzu. Szczęśliwie nasi prymitywni podopieczni będą się rozwijać i doskonalić nowe umiejętności. Z czasem opanują obsługę i wytwarzanie narzędzi, a wtedy to oni staną się postrachem okolicy.   

Gra trafi na Epic Games Store już 27 sierpnia. Konsolowcy zagrają w grudniu, a zwolennicy Steama w przyszłym roku. TUTAJ możecie zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 24 sierpnia 2019, 14:04   DeeJayHMC
To prawie tak jak w Australii.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
3

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z