Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gears 5: Solidna porcja rozgrywki z trybu Hordy [WIDEO]

Cursian środa, 21 sierpnia 2019, 16:19 News

Bohaterowie będą dysponowali zdolnościami specjalnymi.

The Coalition pokazało niedawno zwiastuny kampanii dla jednego gracza oraz trybu Hordy. Choć tą pierwszą wciąż okrywa woal tajemnicy, wiadomo, że w ramach tradycyjnego już odpierania kolejnych fal wrogów, wcielimy się w kilka różnych postaci o unikalnych zdolnościach. Jedną z nich będzie choćby doskonale znany fanom cyklu robot Jack. Blaszak porusza się znacznie szybciej od reszty ekipy oraz potrafi leczyć i naprawiać uszkodzone systemy obronne. Jeśli chodzi o innych śmiałków, możecie ich zobaczyć na poniższych fragmentach rozgrywki. Pochodzą z kanałów Gamersyde Official i heRazoredEdge.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z