Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: Garść nowych screenshotów na podgrzanie atmosfery [GALERIA]

Wokulski wtorek, 20 sierpnia 2019, 17:47 News

Keanu na piątym screenshocie w rozmytym tle po prawej.

Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby Gamescom upływał pod znakiem Cyberpunka. Jeśli jesteście głodni wieści, cała nadzieja w zamkniętych pokazach dla prasy zaplanowanych na najbliższe dni. Albo zaszytych pod logo innej firmy – tak, jak miało to miejsce przy ogłoszeniu przez Google wersji na Stadię. Mówi się, że następny duży pokaz odbędzie się dopiero na targach PAX West.

Pomimo letniej i stabilnej sytuacji Redzi starają się, aby czytając newsy o innych premierach czy dodatkach nikt nie zapomniał o ich produkcji. Zapraszamy do obejrzenia nowych screenshotów ujawnionych dziś poprzez kanały społecznościowe studia.

Produkcja ukaże się 16 kwietnia 2020 roku.

 

 

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 11:53   tupolew519
Ale ekstra.
środa, 21 sierpnia 2019, 20:22   Darkstar181
W sumie taki Deus Ex na sterydach :DPodoba mi się.
środa, 21 sierpnia 2019, 20:15   jackBronson
@Skelldon
Seria Wizardry, nie dziękuj.
środa, 21 sierpnia 2019, 13:36   w1ntermu7e
@down powinniśmy mówić przez mikrofon i tyle
środa, 21 sierpnia 2019, 11:42   Skelldon
No bo to powinno być tak, że sami wpisujemy sobie wypowiedź, jakąkolwiek. Przecież to proste do zaimplementowania, prawda? Inaczej to to nie jest erpegie, bo jesteśmy ograniczani, o!
środa, 21 sierpnia 2019, 10:13   Windcaller
Przypominam że opcje dialogowe najcześciej są tylko krótką formą wypowiedzi która ma być wygłoszona, nie tym co rzeczywiście odpowie postać. Nikt nie chce czytać 5 linijek żebyt zdecydować co chce powiedzieć.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 23:55   McGrave
Większość dobrej krytyki względem Wiesława tak naprawdę odnosiła się głównie do ograniczeń jakie narzucała książka tylko że masa ludzi o tym nie wie, zapomina o tym a niektórych też to po prostu nie obchodzi.
Cyberpunk raczej nie jest tak mocno ograniczający więc jestem bardzo ciekaw jak wszystko rozbudują mając więcej swobody, ale najbardziej sensowne porównanie do Wieśka by było jakby zrobili coś w klimacie fantasy
wtorek, 20 sierpnia 2019, 23:49   Janek500
"Ocenianie niewyświetlania całej wypowiedzi a'la Mass Effect"; "RPG cofa się w rozwoju";
Przypomnę Morrowinda, będącego w mojej opinii synonimem "cRPG", i jego rozbudowany system dialogów, gdzie rozmowy prowadziło się poprzez kliknięcie w coś w rodzaju hiperłącza, o treści np. "Uriel Septim VII", albo "Ród Hlaalu".
wtorek, 20 sierpnia 2019, 22:24   w1ntermu7e
@arek ta gra nawet nie wyszła, a już jest ocenianie całego systemu dialogowego. To jest cebulactwo
wtorek, 20 sierpnia 2019, 22:04   47
@Xellar: shitstorm już od dawna trwa najlepsze. :D Jak widać -wystarczy garść screenów, żeby powoli zaczynały się przepychanki w kwestii dialogów.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z