Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Nowy gameplay pokazuje działanie arenowych Proving Grounds [WIDEO]

Witold poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 21:16 News
PC

Może macie już dosyć gry Gearboksu, ale branża najwidoczniej ją kocha.

I cóż poradzić – wielu graczy najwidoczniej również. Poniżej mamy więc dwa nowe wideo ukazujące rozgrywkę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 21 sierpnia 2019, 6:36   CzlowiekKukurydza
@Dayven Chyba to jedyne wytłumaczenie. Przeciwnych wydają się mieć dużo HP, ale ich obrażenia nie wydają się jakoś specjalnie niszczycielskie.
środa, 21 sierpnia 2019, 0:40   Dayven
@CzlowiekKukurydza Może taka jest idea tego trybu na którym grają. Bardzo mi to przypomina Digiscrut Peak z BL2 gdzie można było powtarzać mapę z coraz to trudniejszym poziomem trudności.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 17:26   CzlowiekKukurydza
@Dayven No ok, czyli poziom 23 vs 23. W dwójce nawet z broni bez elementu przeciwnicy o tym samym poziomie padali dość szybko z niebieskich czy zielonych broni mających podobny poziom co gracz(e). Tutaj wygląda to niemal jak walka samymi badassami.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 3:39   Dayven
@CzlowiekKukurydza Słyszałem ponoć, że teraz ma być level sync w nowych Borderlandsach więc możliwe, że host ma 23-24 lvl, a gostek z 26 ma prawdopodobnie zredukowany DMG, zbliżony do hosta.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 0:10   CzlowiekKukurydza
Gostek ma poziom 26, przeciwnicy 23 i na każdego leszcza trzeba magazynek z karabinu albo więcej. Niby czterech graczy, więc przeciwnicy powinni być silniejsi, ale na normalu i tak praktycznie nie dawało się tego odczuć w dwójce. Nie wiem czy ten która ma słabe bronie, słabe umiejętności czy może balans w powijakach.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z