Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Nowy gameplay pokazuje działanie arenowych Proving Grounds [WIDEO]

Witold poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 21:16 News
PC

Może macie już dosyć gry Gearboksu, ale branża najwidoczniej ją kocha.

I cóż poradzić – wielu graczy najwidoczniej również. Poniżej mamy więc dwa nowe wideo ukazujące rozgrywkę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 21 sierpnia 2019, 6:36   CzlowiekKukurydza
@Dayven Chyba to jedyne wytłumaczenie. Przeciwnych wydają się mieć dużo HP, ale ich obrażenia nie wydają się jakoś specjalnie niszczycielskie.
środa, 21 sierpnia 2019, 0:40   Dayven
@CzlowiekKukurydza Może taka jest idea tego trybu na którym grają. Bardzo mi to przypomina Digiscrut Peak z BL2 gdzie można było powtarzać mapę z coraz to trudniejszym poziomem trudności.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 17:26   CzlowiekKukurydza
@Dayven No ok, czyli poziom 23 vs 23. W dwójce nawet z broni bez elementu przeciwnicy o tym samym poziomie padali dość szybko z niebieskich czy zielonych broni mających podobny poziom co gracz(e). Tutaj wygląda to niemal jak walka samymi badassami.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 3:39   Dayven
@CzlowiekKukurydza Słyszałem ponoć, że teraz ma być level sync w nowych Borderlandsach więc możliwe, że host ma 23-24 lvl, a gostek z 26 ma prawdopodobnie zredukowany DMG, zbliżony do hosta.
wtorek, 20 sierpnia 2019, 0:10   CzlowiekKukurydza
Gostek ma poziom 26, przeciwnicy 23 i na każdego leszcza trzeba magazynek z karabinu albo więcej. Niby czterech graczy, więc przeciwnicy powinni być silniejsi, ale na normalu i tak praktycznie nie dawało się tego odczuć w dwójce. Nie wiem czy ten która ma słabe bronie, słabe umiejętności czy może balans w powijakach.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Borderlands 3 ze świetnymi wynikami na pecetach mimo sporych problemów technicznych

News
przedwczoraj

borderlands-3-ze-swietnymi-wynikami-na-pecetach-mimo-sporych-problemow-technicznych W programie znikające save'y, poważne spadki liczby klatek, psujący się multiplayer i umowna kompatybilność z DirectX 12.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z