Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pokémon Sword/Shield: Przeciwników pokonamy online dzięki wachlarzowi nowych umiejętności [WIDEO]

Witold piątek, 16 sierpnia 2019, 19:52 News

W nowym zwiastunie zobaczymy, że twórcy zdecydowanie mają rozmach.

Fani niecierpliwie odliczają dni do momentu, kiedy Nintendo Switch w końcu otrzyma swoje pierwsze pełnoprawne Pokémony (bo Let's Go, jakby fajne nie były, to jednak nie to). I nie ma co się dziwić, ponieważ nowa odsłona zapowiada się całkiem ciekawie. Niedawno poznaliśmy m.in. nowych rywali i formy stworków, dzisiaj zaś developerzy mają dla nas kolejną garść nowości.

Tak więc na zwiastunie zobaczymy np. specjalny atak lokalnej odmiany Weezinga (tak, tej ekstra wyglądającej), świeże przedmioty czy Max Move'y, czyli umiejętności naszych podopiecznych, którzy zyskają je po Dynamaxingu. A wszystko także na terenie Battle Stadium – trybie, w którym zmierzymy się z innymi trenerami online, również w ramach turniejów.

Pokémon Sword oraz Shield wskoczą na Switcha już 15 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
0

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
11

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z