Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

MediEvil: Sir Daniel Fortesque młóci zombiaki jak za dawnych lat [WIDEO]

Cursian czwartek, 15 sierpnia 2019, 16:19 News
PS4

Świetnie przy tym wygląda! Jak na trupa.

Crash i Spyro pokazali, że starzy wymiatacze mogą powrócić w glorii i chwale i doskonale poradzić sobie także w dzisiejszych czasach. Już 25 października przekonamy się, czy podobny los czeka także bohatera MediEvila. Odpowiedzialne za remake studio Other Ocean przekonuje, że w trakcie prac starało się odtworzyć grę taką, jaką ją pamiętamy, a nie jaką była naprawdę. Oznacza to, że choć ograniczano ilość wprowadzanych zmian, nie bano się ich, gdy okazywały się niezbędne. Poniżej możecie zobaczyć filmik z fragmentami rozgrywki. Jeśli pamiętacie klasyczną wersję, na pewno uśmiechniecie się w co najmniej kilku momentach. Sala Bohaterów! Boss z witraża!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 sierpnia 2019, 19:40   Dantes
+zadymek rynek gier nakręca sprzedaż jeśli dana marka sprzeda się na Pc wtedy dostaje port z konsoli a nie każda konsolowa marka growa musi dobrze sprzedawać, prędzej Spider-Man na PS4 czy Marvel Ultimate Alliance 3 na Nintendo Switch by uzyskało większe zainteresowanie na blaszakach ale ile ludzi tyle gustów i jeśli ci się podoba Medievil Remaster na PS4 to graj do woli :P
piątek, 16 sierpnia 2019, 17:00   zadymek
@Dantes No, jeśli wszyscy przekręcają nazwę tak jak ty, to nie dziwota, że marka nie jest znana ;)
piątek, 16 sierpnia 2019, 10:48   devalion
@Śledziks
Jak pięknie taki Croc by dzisiaj wyglądał. Te wszystkie puste przestrzenie z oryginału można by wypełnić masą szczegłów, większą liczbą obiektów, efektów itp. Może się doczekamy i w końcu przyjdzie czas na Croca, choć nie wiem kto obecnie ma prawa do niego.
piątek, 16 sierpnia 2019, 8:13   Dantes
+CzlowiekKukurydza raczej małe szanse, że Medieval z PS4 ukarze na Pc marka jest za mało znana jak Crash czy Spyro, nie powiem dawniej się grywało w Medieval na PS1 ale obecnie jakoś nie ciągnie mnie ponownie do niej mimo porządnego remasteru.
piątek, 16 sierpnia 2019, 6:46   BIsken
Moja pierwsza gra którą dostałem z szarakiem w 97 na komunie. Pamiętam że utknąłem na farmie i za cholere nie mogłem jej przejść. W dodatku grę zaczynałem za każdym razem od nowa bo nie miałem memorki :D, to były czasy.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 23:32   TheFrediPL
Pamiętam jak byłem pypciem i oglądałem to u JJayJokera, bardzo mi się podobało, i teraz chętnie ogram na ps4.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 22:35   CzlowiekKukurydza
Szkoda, że nie na pieca...
czwartek, 15 sierpnia 2019, 21:32   zadymek
Only on Playstation?
Łech.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 19:53   Śledziks
Niech teraz jeszcze tylko wskrzeszą Croca i będę w pełni szczęśliwy :)
czwartek, 15 sierpnia 2019, 18:23   sir_doom
Ten remake wyszedł już lata temu na PSP, a to jest tylko jego port z lepszą grafiką. :) Mam nadzieję, że na podmiance grafiki się nie skończy, bo wersja na PSP miała masę bugów z tego co pamiętam.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z