Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Gnatów ci u nas dostatek, a tutaj zobaczycie kilka [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 10:45 News
PC

Karabiny maszynowe, strzelby, rewolwery – dla każdego coś zabójczego.

Gearbox zaprezentował już czwórkę grywalnych bohaterów (ostatnio był to otoczony stadkiem zaprzyjaźnionych mutantów robot), ale wciąż stosunkowo niewiele wiemy o pukawkach, których przyjdzie nam używać. Teoretycznie ma być ich aż miliard w tym takie dziwolągi jak broń na nogach. Choć poniższe wideo skupią się na relatywnie konserwatywnych modelach, da się na nim dostrzec między inny zamrażającą wyrzutnię rakiet czy ustrojstwo pozwalające na życzenie przełączać się pomiędzy dwoma żywiołami:

Dobranie odpowiedniego sprzętu ma być ważne nie tylko ze względu na przydatność bojową, ale też czas, jaki spędzimy z grą. Wziąwszy pod uwagę, że samo ukończenie wątku głównego to podobno kwestia 35 godzin, nikt nie chciałby raczej na dłużej utknąć z czymś skutecznym, ale nie do końca w swoim stylu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
5

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego... Wszystko jest!

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z