Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ancestors: The Humankind Odyssey – Wspinanie się to prymitywne zajęcie [WIDEO]

Witold czwartek, 8 sierpnia 2019, 15:41 News

Tak przynajmniej przekonują twórcy w nowym odcinku swojej serii, a wtóruje im kanadyjska znawczyni tematu*.

Jedna z ciekawszych premier tego lata (chociaż wszyscy poza fanami Epic Games Store poczekają sobie na nią nieco dłużej) zbliża się wielkimi krokami. Developerzy, świadomi dość niestandardowej tematyki, starają się nam już od jakiegoś czasu przybliżyć rzeczywistość swojego tytułu i pokazać, na czym polegało przetrwanie naszych przodków miliony lat temu.

Opublikowali w związku z tym już drugi odcinek swojej dokumentalizującej (no bo jednak dokumenty to to nie są) serii Experiences. Dzisiejszy film poświęcony jest wspinaczce, a dyrektorowi kreatywnemu tytułu, Patrice'owi Désiletsowi, towarzyszy w nim Alannanh Yip, kanadyjska wspinaczka.

Jeżeli przegapiliście przypadkiem (jak ja) pierwszą część, możecie ją obejrzeć poniżej. Tym razem gościem jest antropolog, dr Niobe Thompson.

Ancestors: The Humankind Odyssey wyjdzie na komputerach (jak na razie tylko Epic Games Store) 27 sierpnia, a Xboksie One oraz PS4 w grudniu. Na Steam i pozostałe pecetowe sklepy trafi zaś w przyszłym roku.

*Tzn. wspinaczki, a nie prymitywnych zachowań, chociaż wiecie, o Kanadzie różne rzeczy mówią.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 sierpnia 2019, 8:21   freynir
Nie prymitywne zajęcie, tylko WRODZONE ZACHOWANIE dla małp naczelnych, co zresztą słychać w samym filmie dosłownie ułamek sekundy później.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z