Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Modern Warfare – Powróci tryb battle royale?

Witold czwartek, 8 sierpnia 2019, 13:28 News

Nowa odsłona nie będzie też fabularnie związana z poprzedniczkami.

Ostatnia prezentacja trybów multiplayer kolejnej gry Infinity Ward sprawiła, że wielu dawnych fanów serii zaczęło rozważać w tym roku swój powrót do CoDa. Nacisk na realizm, sporo ciekawych opcji, starcia zarówno ogromne, jak i te mniejsze – być może to jest właśnie to, czego potrzebowaliśmy.

Chociaż do premiery zostało jeszcze trochę czasu, prawie codziennie dowiadujemy się nowych informacji na temat Modern Warfare. Tym razem GameInformer zadał dyrektorowi artystycznemu studia, Joelowi Emslie'owi, kilka pytań na temat jego gry. No, „kilka” to delikatne słowo, ponieważ było ich 129 (nie, żeby wszystkie były warte uwagi).

Było tego sporo, dlatego warto wyciągnąć z wideo co istotniejsze ciekawostki. Emslie pytany o to, ile osób zauważy nową, realistyczną fizykę pocisków, odparł, że wszyscy, a „szczególnie ci, którzy stoją za drewnianą osłoną i zostaną przez nią postrzeleni z broni o wysokim kalibrze”. Dowiedzieliśmy się też, że fabuła nie będzie związana z poprzednią trylogią Modern Warfare i skupi się, zgodnie z nazwą, na współczesnym nam polu walki (bez uciekania w przyszłość, nawet nieprzesadnie daleką). Ma także „nie być polityczna”, cokolwiek to znaczy. Nie liczmy też na powtórki misji z dawnych odsłon (ech, jak pamiętny Czarnobyl) w nowej aranżacji. Kampania dla pojedynczego gracza będzie też miała przedłużenie w bardziej rozbudowanym niż kiedykolwiek trybie Spec-Ops.

Ciekawie zrobiło się jednak chwilę później (3:01):

Dziennikarz: Czy w grze znajdzie się tryb battle royale?

Emslie: [Długa pauza] Musimy poczekać i to zobaczyć.

D: Czy chciałbyś, żeby w grze był tryb battle royale?

E: Osobiście za nim przepadam.

Żeby zrozumieć, dlaczego jest to ciut podejrzane, należy samemu zobaczyć reakcję Emslie'go na pytanie. Żadne to potwierdzenie, ale sam fakt, że twórca się waha nad odpowiedzią (czego przy innych pytaniach nie uświadczymy) może dawać nadzieję fanom trybu. 

Później developer opowiadał także nieco więcej o Tamagunchi (o którym mogliście przeczytać kilka słów we wczorajszym Na marginesie). Usłyszeliśmy również o tym, że powrót do Infinity Ward (Emslie pracował tam pierwotnie, przeszedł później do Respawn, gdzie stworzył Titanfalla i następnie wrócił na stare śmieci) był „dziwny”.

Ogólnie cały (niedługi) wywiad warto obejrzeć przede wszystkim dla sympatycznej atmosfery i faktu, że  Bena Hanson, dziennikarz, wcale a wcale nie wygląda jak dubler Danny'ego Randa z serialu Netfliksa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 sierpnia 2019, 19:44   fanboyfpsow
https:www.youtube.com/watch?v=4XMez0jGqjY Oby ten multi nie wyglądał:)
czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:21   Monster11
Oby tylko nie było battle royale ja licze , że kiedyś powstanie strikte singlowt COD
czwartek, 8 sierpnia 2019, 14:48   fanboyfpsow
No a miało nie być BR. Zapewne ten tryb ze 100 graczami to będzie BR.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z