Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gamescom 2019: Stadia Connect obędzie się tuż przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy

Witold środa, 7 sierpnia 2019, 9:55 News

Tym razem na pewno pokażą rozgrywkę z Baldur's Gate III, prawda? Prawda?

Zapowiedziana w marcu platforma Google budzi wśród graczy mieszane uczucia. Z jednej strony wizja odpalania ulubionych wysokobudżetowych tytułów nawet na przestarzałym sprzęcie czy komórkach jest z pewnością kusząca. Z drugiej – obawy przed opóźnieniami nie są wcale bezpodstawne, szczególnie dla graczy np. z Polski.

Firma jednak niezrażona niczym prze ku listopadowej premierze i zapowiada drugą już odsłonę swojej imprezy związanej z platformą: Stadia Connect. Tak jak poprzednią edycję urządzono na chwilę przed E3, tak i teraz wydarzenie poprzedzać będzie targi w Kolonii.

Prezentacja zacznie się 19 sierpnia o 19:00, czyli tylko godzinę przed Gamescom Opening Night. Już teraz możecie włączyć transmisję i cierpliwie czekać przez 12 dni. Relację na żywo z drugiego Stadia Connect przeczytacie oczywiście także na naszej stronie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Stadia,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Szef Microsoftu: Gry w chmurze są nieuniknione, ale upowszechnienie się zajmie lata

News
czwartek, 15 sierpnia 2019

szef-microsoftu-gry-w-chmurze-sa-nieuniknione-ale-upowszechnienie-sie-zajmie-lata „Nie zamierzam kłamać, że xCloud pójdzie w 8K oraz 120 fps”.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z