Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Monster Hunter World: Iceborne – Solidna porcja rozgrywki z nadchodzącego dodatku [WIDEO]

Cursian czwartek, 11 lipca 2019, 16:24 News

Będzie można zapolować między innymi na wywernę.

Nowy Monster Hunter odniósł ogromny sukces finansowy i to zarówno w wersji konsolowej jak i pecetowej. Dzieło Capcomu stało się na tyle popularne, że zagościli w nim bohaterowie znani między innymi z Wiedźmina i Assassin’s Creed, a w przyszłym roku do kin trafi oparty na motywach gry film. Liczni fani z tym większym zniecierpliwiłem wyczekują zapewne okazji do wyruszenia na kolejne polowanie. Ta pojawi się wraz z premierą obszernego (i jak zapewniają twórcy jedynego) rozszerzenia pod tytułem Iceborne. W jego ramach powędrujemy zarówno po doskonale już znanych lokacjach, jak i zupełnie nowym, skutym lodem Hoarfrost Reach. Na upolowanie czekać będzie też szereg niespotykanych wcześniej stworów.

Poniżej możecie zobaczyć obszerny zapis rozgrywki:

Konsolowa wersja Iceborne trafi do sprzedaży 6 września. Nie wiadomo jeszcze, kiedy konkretnie za miecze chwycą pecetowcy, ale ma się to stać jeszcze tej zimy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 lipca 2019, 7:57   Windcaller
@BLuearga znając poprzednie odsłony i lenistwo Capcomu przy tworzeniu aktualizacji do World, będą to po prostu reskiny z nowymi atakami.
czwartek, 11 lipca 2019, 19:05   gamingman21
Xellar monster Hunter world I tak ma najwięcej fabuły z całej serii razem wziętej. Ale co kto lubi. A reskiny niestety się zdarzają. Fakt faktem czasami mają zupełnie inne przyzwyczajenia niż "normalne" kolorki i inne ataki ale to dalej ten sam potwór. Zobaczymy ja poczekam na pierwsze recenzje.
czwartek, 11 lipca 2019, 18:51   Xellar
Bieganie i tłuczenie potworów bez solidnej obudowy fabularnej mnie nie kręci za specjalnie.
czwartek, 11 lipca 2019, 18:43   Bluearga
Hmm, mam nadzieję, że te "arktyczne" wersje niektórych potworów (Odogaron, Anjanath) nie będą sztucznymi zapychaczami contentu jak robi to Dauntless... (czyt. powielanie jednego potwora x10 dodając mu parę nowych ataków i przekolorowany skin), bo szczerze dodatek ma kosztować aż 170 z (!) więc w sumie tyle co podstawka, więc te min. 30 nowych potworów (nowych, nie reskinów) powinno być.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Monster Hunter World: Do sklepów rozesłano już więcej egzemplarzy gry, niż mieszka ludzi w Tokio

News
poniedziałek, 7 października 2019

monster-hunter-world-do-sklepow-rozeslano-juz-wiecej-egzemplarzy-gry-niz-mieszka-ludzi-w-tokio Jeszcze trochę, a wynik tytułu przebije rezultat dwóch kolejnych najlepiej sprzedających się produkcji Capcomu razem wziętych.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z