Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Quest Builders 2: Twórcy kuszą premierowym zwiastunem swojego symulatora fantastycznego budownictwa [WIDEO]

Witold środa, 10 lipca 2019, 11:35 News

Tym razem nie użyję tu słowa na M.

Na drugą część odpowiedzi Square Enix na popularność Minecrafta (dodajmy – nieprzesadnie prędkiej, ale udanej) nie czekaliśmy aż tak długo. Pierwszy raz usłyszeliśmy o niej rok po premierze „jedynki”, ale dopiero w 2018 zobaczyliśmy cokolwiek więcej. Chociaż Japończycy mogli się bawić drugimi Buildersami już w święta, to szeroko pojętemu zachodowi przyszło na to czekać aż do następnego lata. Na szczęście (bądź też nieszczęście) twórcy starali się nas po drodze pocieszać kolejnymi zwiastunami.

Oczekiwanie jednak zakończone (prawie) – Dragon Quest Builders 2 już zaraz wpadnie w ręce fanów i z tej okazji developerzy postanowili skusić wszystkich fanów budowania trailerem premierowym:

Wszystko wskazuje na to, że „dwójka” przebije pierwszą odsłonę pod każdym względem. Czy tak się jednak faktycznie stanie, przekonamy się już w piątek 12 lipca – wtedy to posiadacze Nintendo Switchów i PS4 będą ją mogli wypróbować.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 10 lipca 2019, 12:26   Poganin
W jedynkę nie grałem, bo mnie kilka rzeczy zniechęciło do zakupu. Z tego co widziałem na YT, to problemy te zostały usunięte lub poprawione, więc na dwójkę chyba się skuszę.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
30

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
28

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z