Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Claptrap, Pandora i zmutowane brzydactwa w nowej serii zwiastunów [WIDEO]

Kaladin wtorek, 2 lipca 2019, 22:00 News
PC

Co czeka nas w kolejnych odcinkach?

Premiera Borderlands 3 coraz bliżej, więc studio Gearbox chętniej dzieli się nowymi informacjami. Ostatnio poznaliśmy prognozowaną długość głównej historii gry oraz mogliśmy doświadczyć zniszczenia, jakie sieje jedna z grywalnych bohaterek

Kolejną z nowości jest natomiast seria krótkich zajawek z Claptrapem, który wyjaśnia graczowi zawiłości życia na Pandorze. Studio zobowiązuje się również do publikowania specjalnych filmików dotyczących historii każdego z czterech grywalnych bohaterów. Jak dobrą grą będzie Borderlands 3 przekonamy się już 13 września, a tymczasem możemy sprawdzić, co do powiedzenia ma Claptrap:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 5 lipca 2019, 20:56   Fallschirmjager
Explosions!? Tego typa kocham, mam nadzieję, że go zobaczymy. Co do Claptrapa, słyszę lekką różnicę, ale nie na tyle, by płakać. Tylko dlaczego znowu Pandora?! Mam chociaż nadzieję na dlc z vault hunterami z 2 części lecących po te vaulty na innych planetach.
środa, 3 lipca 2019, 14:44   neltisen
ten claptrap wydaje się jakiś taki spokojniejszy, głos bardziej stonowany. Brakuje my charakteru starego claptrapa. Ale może to tylko subiektywne odczucie z krótkiego teasera, zobaczymy jak będzie w grze
wtorek, 2 lipca 2019, 22:34   CYBERTRIBAL
Jeśli w tej zajawce claptrapa podkładał już nowy aktor, to wyszło mu bardzo podobnie do oryginalnego głosu. A i dobry inżynier dźwięku potrafi zdziałać cuda.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Trochę zwłok, trochę k6, czyli standardowy tydzień w tej branży.

Komentarzy:
1

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z