Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Judgment: 20 minut przebieranek, poszukiwania dowodów i latania dronem [WIDEO]

Cursian czwartek, 20 czerwca 2019, 15:57 News
PS4

Oto czym detektyw różni się od gangstera.

Po perypetiach z aktorem wcielającym się w jedną z kluczowych postaci i przymusowej wymianie jej modelu, nowe dzieło Ryu Ga Gotoku powoli szykuje się do wyznaczonej na 25 czerwca zachodniej premiery. Akcja gry ponownie toczy się w Kamurocho i w ogólnych założeniach niewiele odbiega od wypracowanego na potrzeby Yakuzy standardu. Mimo wszystko zmiana bohatera z gangstera na detektywa wiąże się z pewnymi konsekwencjami dla rozgrywki. Aby zdobyć niezbędne do rozwiązania danej sprawy dowody, Yagami niekiedy sięga po nieco bardziej subtelne metody niż stary dobry łomot. Czasem niezbędne okaże się przeszukiwanie pomieszczeń w poszukiwaniu ukrytych śladów, kiedy indziej zaś nie obejdzie się bez drona bądź przebierania w cudze łaszki:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 21 czerwca 2019, 23:49   Poganin
@Tzar: Yakuzy nigdy wizualnie nie powalały i zawsze wyglądały jak gry robione najniższym kosztem, ale to studio chyba nie ma za wielkiego budżetu i to dlatego.
piątek, 21 czerwca 2019, 21:36   Tzar
PS5 coraz bliżej, a Japończycy robią grę wyglądającą jak port z PS3.
piątek, 21 czerwca 2019, 15:52   Scorpix
@korinogaro
Bo to się dzieję w Japonii, a nie w Europie, gdzie ludzie byliby dumni, że są w stanie obronić osobę, która okazuje się recydywistą. Wymiar sprawiedliwości w Japonii wygląda całkiem inaczej. Swoją drogą gość musiał być adwokatem idealnym, bo tam 99% wyroków jest skazujących.
piątek, 21 czerwca 2019, 14:23   Sejman
@korinogaro Akurat sądząc po recenzjach fabuła Judgement to mocna strona gry.
piątek, 21 czerwca 2019, 8:48   korinogaro
Wiem że "japończyki" nie mają przeważnie sensownej fabuły ale ta jest tak beznadziejnie głupia że głowa mała. Twoja postać to adwokat który uchronił przed więzieniem mordercę który po uniewinnieniu dokonał kolejnego morderstwa. Z jakiegoś powodu zamiast mieć klientów w kolejce na następne tysiąc lat (bo najwyraźniej jesteś fantastycznym adwokatem) cała sytuacja cię rujnuje i jedyna robota jaką możesz znaleźć to prywatny detektyw... A wystarczyło adwokata zmienić na oskarżyciela i miałoby to jakiś sens

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z