Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCD Projekt Red: Wywiad – Cyberpunk 2077, Wiedźmin na Switchu [WIDEO]

CD-Action piątek, 14 czerwca 2019, 17:49 Wideo

Na E3 2019, pośród targowego zamieszania, zadaliśmy kilka pytań Mateuszowi Tomaszkiewiczowi z CD Projekt Red. O Cyberpunka, o Wiedźmina na Switchu (pieszczotliwie ochrzczonego Switcherem), ale też o samo studio.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: CD Projekt, Wywiad, RPG, CD Projekt RED, CD Projekt,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 16 czerwca 2019, 20:54   sider3000
Cyberpunk w wydarzeniach: https:www.youtube.com/watch?v=jwp_g5xyeFw ;)
sobota, 15 czerwca 2019, 16:08   k4cz0r
@western , strzelam że masz +20 lat, skoro tak Ci przeszkadzają remastery i porty. Musisz jednak zrozumieć, że to już nie są lata 90, a nawet 2000, i mamy po prostu nową (już chyba 3 albo 4?) generację graczy, którzy nie mają okazji pograć w klasyki. Niektóre z nich to owszem, kompletny skok na kasę (Sniper Elite V2 Remastered, jak choćby), jednak raczej większa część z nich to epoka co najwyżej PS2 czy wczesnego PS3/X360 i ciężko w nie pograć teraz na nowym sprzęcie.
sobota, 15 czerwca 2019, 6:43   ja0lek
@gamingman a inni pasażerowie w tym czasie narobią w gacie?
sobota, 15 czerwca 2019, 1:54   gamingman21
Mogą zagrać na kibelku w samolocie czego chcieć więcej? :) @wester
piątek, 14 czerwca 2019, 21:49   western
kondiq91
Jestem w stanie zrozumieć twojej argumenty :) podprogowo piłem do tego, że sprzedają nam w ostatnim czasie ciągle te same tytuły w formie remaster, port itp. Oczywiście Wiedźmin, to dzieło sztuki i akurat w takie gry warto zainwestować nawet po raz drugi czy trzeci. No fakt, jest to jakieś wyjście, żeby pograć. Więc cofam mój przekaz :) Żeby nie było:) to, że nie gram przenośnie nie znaczy, że inni nie mogą, co to to nie ;)
piątek, 14 czerwca 2019, 21:40   western
@Kolo5141
Wyzywać się możesz z kolegami w piaskownicy, a nie przez internet i nie na tej stronie. Poza tym i tak nie zrozumiałeś co napisałem (pewnie przez egzystencję w brodziku intelektualnym). Docelowo nie sprzęty przenośne miałem na myśli, bo co to za przyjemność grać w Wiedźmina na 6 calach? :/ No ale o upodobaniach się nie dyskutuje.
piątek, 14 czerwca 2019, 21:29   kondiq91
@western CEO Redów - Marcin Iwiński - mówił w wywiadzie że Switch jest jego ulubioną konsolą bo ciągle jest w drodze, a gdy wraca do domu to na konsoli i tak grają jego dzieci. Dzięki Switchowi jest w stanie grać w gry w samolocie, w hotelu itd. i taka konsolka jest dobrą opcją dla osób, które dużo służbowo podróżują.
piątek, 14 czerwca 2019, 20:58   Kolo5141
@western
Kolejny idiota.
Pokaż mi inne przenośne sprzęty na które wyszedł Wiedźmin 3
piątek, 14 czerwca 2019, 20:02   gamingman21
Gościu w "tym co wypocił z siebie" pisze że niedobrze mu się robiło jak V strzela do czarnych z tabelka "Animals" (jedna z frakcji w grze) i nie mógł patrzeć jak rozbita butelka zabija kolejne postaci w grze. Gościu chyba jest oderwany od życia. Brednie i wypociny idioty czy idiotki nawet nie sprawdzałem czy to chłop czy babka czy inne niezdefiniowane helikoptery. Ameryka jest stracona dla normalnych obywateli.
piątek, 14 czerwca 2019, 19:22   western
Gry, w które można pykać od dawna na wszystkich innych sprzętach (i to w dużo lepszej jakości), przenoszone są teraz na Nintendo... Po to, żeby pograć w nie w gorszej jakości ;)

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z