Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twin Mirror: Nowa gra twórców Life Is Strange zalicza solidną obsuwę i staje się kolejną zdobyczą Epic Games Store

Cursian piątek, 14 czerwca 2019, 11:42 News

Trochę sobie poczekamy.

Obok wyjątkowo niespiesznego przygotowywania kolejnych epizodów Life Is Strange 2, Dontnod dłubie też nad nieco zapomnianym w ostatnim czasie Twin Mirror. Przypomnijmy, że będzie to odcinkowa produkcja opowiadająca o obdarzonym nietypowymi mocami Samie, który wraca do rodzinnego miasteczka na pogrzeb najlepszego przyjaciela. O tym, czym konkretnie są wspominane zdolności, poczytacie TUTAJ. Dość rzec, że facet regularnie toczy dyskusje z bardziej rozrywkową częścią swej osobowości.

Jeśli planowaliście się skusić, mam dwie wiadomości. Po pierwsze, jak już mogliście zauważyć, przez 12 miesięcy od premiery pecetowa edycja będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem sklepu Epica. Po drugie wbrew wcześniejszym zapewnieniom pierwszy odcinek nie ukaże się w tym roku i musimy na niego poczekać do 2020. Powód? Standardowy – chęć lepszego dopracowania produktu. W tym ostatnim zadaniu ma pomóc Shibuya Productions, czyli firma, która uczestniczy też w pracach nad Shenmue III. Swoją drogą to ostatnie również trafiło niedawno do „epickiego” grona tytułów na czasową wyłączność.

Na koniec dodam, że Dontnod posiada wszelkie prawa do marki Twin Mirror, a Bandai Namco zgodnie z planem zajmie się dystrybucją i marketingiem edycji na XBO i PS4.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 czerwca 2019, 12:14   Amadeone
Cóż. Moją zdobyczą nie będzie.
sobota, 15 czerwca 2019, 9:02   w1ntermu7e
Kolejny wydawca, którego można sobie odpuścić na przyszłość
piątek, 14 czerwca 2019, 15:18   deanambrose
Trudno, dalej czekam. Dontnod biere w ciemno.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Twin Mirror: Dontnod tłumaczy założenia swojej nowej gry [WIDEO]

News
wtorek, 30 października 2018

twin-mirror-dontnod-tlumaczy-zalozenia-swojej-nowej-gry-wideo Bohater pogawędzi z głosem we własnej głowie.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z