Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Empire of Sin: John Romero zabierze nas w szalone lata 20. [WIDEO]

Witold wtorek, 11 czerwca 2019, 18:52 News

Tego się akurat po nim nie spodziewaliśmy.

Twórca Daikatany (no i niech mu będzie, także Dooma) zaoferuje nam „ekscytującą grę strategiczną”, w której zostaniemy rzuceni w sam środek przestępczego półświatka Chicago czasów prohibicji. Thompsony chwycimy wiosną 2020 na pecetach, PS4, Xboksie One oraz, rzecz jasna, Nintendo Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 11 czerwca 2019, 21:58   goliat
Tego po Romeo rzeczywiście się nie spodziewałem, sądziłem, że mentalnie utknął w efpesach z latch 90, a tu dostajemy coś w klimacie serii Gangsters.
wtorek, 11 czerwca 2019, 19:08   cali
Obecne stare gry czekają na sukcesora:
- Gangsters 1& 2
- Chicago 1930
- Omerta

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Szczęśliwie: i tak w ich tytuły nie gramy, choć dostajemy je w wersjach pozbawionych mikropłatności.

Komentarzy:
144

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z