Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: KEANU REEVES I DATA PREMIERY! [WIDEO]

spikain niedziela, 9 czerwca 2019, 22:19 News

KEANU REEVES? I data premiery?!

Keanu Reeves.

A data premiery to 16 kwietnia 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 11:31   DarZ
No ujdzie.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 11:31   Lutek6
John wick z fortnite?
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 11:02   toyminator
Mam tylko nadzieję,że do premiery,mechanika jazdy będzie lepsza,niż rok temu. Niech to będzie przynajmniej poziom GTA, a nie Watch dogs.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 10:58   Darku22
@w1ntermu7e draagnipur ma trochę racji. Oglądałem trailer z dwiema koleżankami, które nie siedzą za vardzo w grach i ich pytanie na koniec 'to jest nowe GTA?" Trailer wizualnie wodotryski, natomiast mnie jakoś nie urzekł. Strasznie sztampowy, a raczej taki jak setki filmów klasy B z lat 80-90. Mam nadzieję, że świat będzie oryginalny i postacie też, a nie typowy szef mafii, dziewczyna szefa mafii, przystojniak a'la J. Bond. Geniusz, który jest troche asocjalny itp. No nic poczekamy zobaczymy
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 10:12   Draagnipur
@sparhawk999 Uwielbiam merytoryczne dyskusje. Ciekawe jakbyś sam pisał bez ówczesnych wspomagaczy... Pewnie Miodek byłby "dómny".
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 9:36   Kozas
Często psioczę na różnych twórców filmów w Hollywood, jak i twórców gier bo marnują potencjał swoich filmów/gier na podstawowym poziomie: przez scenariusz czy nie zatrudnianie oczywistych aktorów do ról. Redzi za to po prostu czają czaczę. Keanu jest powszechnie lubiany i pasuje tu jak ulał. Ja wiem, że CDP to już duża firma ale czuję jakby ich projekty były wciąż tworzone przez pasjonatów a nie bezduszną korpomaszynę.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 9:33   sparhawk999
@Draagnipur ,,PUKI" co, to daleko Ci do poprawnej polszczyzny. Zabierz ze sobą do pociągu słownik, jak już dotrzesz na dworzec. Nie będziesz żałował.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 8:54   w1ntermu7e
@draagnipur co jest w tej grze tak podobno do GTA? Już sam gatunek tej gry jest inny, poza otwartym światem kryminalistów nie widzę za bardzo niczego wspólnego
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 8:52   w1ntermu7e
@Wruciek Keanuo sam powiedział po zwiastunie ze CDRP zaprosiła go do współpracy nad projektem, więc obstawiamy że nie chodzi tylko o zwiastun ;)
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 8:18   Draagnipur
Szczerze? Ja tu nie widzę nic szczególnego. Ot taki GTA. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Redzi mają u mnie duży kredyt zaufania, no ale puki co nie siedzę w hyperpociągu. Ba, nawet do dworca mam daleko...

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z