Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ghost Recon Breakpoint: Serialowy Punisher zapoluje także na Stadii [WIDEO]

Witold czwartek, 6 czerwca 2019, 18:43 News

Zachęca też mimochodem do polowania na Wilki.

Zapowiedziana niedawno kolejna odsłona Ghost Recona nie wzbudziła może aż tak ogromnego entuazjazmu, jak niektórzy by oczekiwali, jednak wszystkich fanów Wildlands na pewno zaintrygowała. W końcu obecność Jona Bernthala, znanego m.in. z Punishera czy The Walking Dead, w roli głównego antagonisty może gwarantować przynajmniej odrobinę fabularnych emocji (chociaż wcale nie musi) – co zresztą stara się udowodnić najnowszy zwiastun tytułu.

Możemy zapoznać się w nim częściowo z credo głównego złego oraz dowodzonych przez niego Wilków, zbuntowanych Duchów służących wcześniej Stanom Zjednoczonym, a teraz wyruszającym na samowolną misję podboju archipelagu Aurora – siedziby specjalizującej się w nowoczesnej technologii firmy Skell-Tech.

Na Wilki zapolujemy już 4 października, kiedy Ghost Recon Breakpoint będzie miał swoją premierę na PC, PS4, XBO oraz, co istotne, na Google Stadii.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z