Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Beyond Good & Evil 2 nie wybiera się na E3

Cursian piątek, 31 maja 2019, 12:38 News

W zamian dostaniemy obszerny stream.

Jeśli mieliście nadzieję, że w czasie najbliższego E3 dowiecie się czegoś więcej o drugiej części Beyond Good & Evil, to mam złe wiadomości. Gra nie zostanie zaprezentowana na targach i ustąpi miejsca pozostałym tytułom Ubisoftu w tym Ghost Recon Breakpoint. Nie znaczy to jednak, że nie wydarzy się wokół niej kompletnie nic. Michel Ancel i jego ekipa szykują na 5 czerwca stream, w trakcie którego opowiedzą o planach na przyszłość i postępach w pracach. Decyzja o ominięciu targów nie jest specjalnie zaskakująca, bo zważywszy na to, że Ubisoft planuje wypuścić do kwietnia aż cztery wysokobudżetowe tytuły, tegoroczna konferencja i tak będzie wypełniona po brzegi, a Beyond Good & Evil 2 jest jeszcze melodią odległej przyszłości – dość rzec, że na końcówkę tego roku planowane są dopiero testy beta.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 31 maja 2019, 18:56   cali
Gra na nową generację X2/PS5 ominie obecną.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z