Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Darksiders: Kolejna część zostanie zaprezentowana na E3 i poprowadzi serię „w nowym kierunku”

Cursian piątek, 31 maja 2019, 11:31 News
Darksiders II
Darksiders II

Szybko poszło.

Po tym jak wydane pod koniec zeszłego roku Darksiders 3 spotkało się z mieszanym przyjęciem, niewielu spodziewało się pewnie, że już wkrótce ponownie wkroczymy do świata zamieszkiwanego przez Furię i jej braci. Choć „trójka” w zależności od platformy zebrała oceny na poziomie od 64 do 70%, a gracze byli tylko nieznacznie łaskawsi, dzieło Gunfire Games sprzedało się na tyle dobrze, że już w lutym tego roku spełniło oczekiwania wydawcy. W najbliższym czasie przyszłość cyklu wydaje się więc niezagrożona, czego najlepszym dowodem jest fakt, że powstaje kolejna odsłona.

O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki szczegółowemu wykazowi paneli, jakie będą miały miejsce w czasie tegorocznego E3. Jeden z nich będzie poświęcony przyszłości serii Darksiders i skupi się między innymi na kierunku, w jakim zmierza uniwersum. Najważniejszym elementem będzie jednak z pewnością zapowiedź nowej gry, która „popchnie markę w nowym kierunku”. Na ten moment nie wiemy niestety nic więcej, więc pytanie, czy będzie to kolejna „duża” odsłona z Waśnią w roli głównej, czy też zupełnie inny projekt pozostaje otwarte.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 1 czerwca 2019, 11:58   Alloon
„w nowym kierunku” no to co hero shooter? czy survival battle royale?
piątek, 31 maja 2019, 22:01   Kawalorn
Martwiłem się, że 3 mógł zastopować serię. Dobrze, że tak się nie stało.
piątek, 31 maja 2019, 21:19   Scorpix
Mam nadzieję, że tym razem postanowią się skupić na tym co robią najlepiej, a nie na nieudolnym próbowaniu skopiowania mechaniki walki z Dark Souls. Koncepcja, że Strife będzie grało się całkiem inaczej jest ciekawa, ale niech to zrobią porządnie.
Nie wiem dlaczego, ale jak myślę o tym jak może walczyć Strife, to przed oczami staje mi Reaper z Overwatch.
piątek, 31 maja 2019, 21:01   CYBERTRIBAL
Historię tej całej przedwczesnej apokalipsy trzeba jakoś domknąć, więc miło, że gracze (m.in. ja) zagłosowali portfelami i przekonali wydawcę, że chcą zobaczyć finał tej historii. A odnośnie tego nowego kierunku, to coś tam kiedyś ktoś przebąkiwał, że Strajf ma się lubować w giwerach niż w broni białej, więc może FPS, może kowerszuter(takie moje gdybania).
piątek, 31 maja 2019, 20:04   Nezi23
Świetnie, mimo że budżetówki bawią lepiej niż 90% podobnych gier AAA, czekam na więcej informacji.
piątek, 31 maja 2019, 18:55   cali
Obawy graczy o przyszłość serii nie ma podstaw więc jeszcze dwie części i koniec serii.
piątek, 31 maja 2019, 14:55   devalion
Mam obawy co do tego nowego kierunku...
piątek, 31 maja 2019, 12:37   Maciejka01
Mam nadzieję że jak będziemy grać jako Strife, to będzie miał gun-katę...
piątek, 31 maja 2019, 12:31   aRo
Może ten nowy kierunek to pójście bardziej w stronę FPS-a? Sądząc po tej jednej postaci, która im została. Co by nie zrobili, i tak sprawdzę, bo wszystkie poprzednie mi się podobały. Nawet trójka.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z