Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ancestors: The Humankind Odyssey – Wiadomo, kiedy pierwsze małpiszony zejdą z drzew [WIDEO]

Cursian czwartek, 23 maja 2019, 16:41 News

Tym razem osobiście przypilnujemy, by ewolucja poszła zgodnie z planem.

Ekipa pod wodzą odpowiedzialnego między innymi za Piaski Czasu Patrice’a Désiletsa od ładnych paru lat grzebie nad grą, w której przeniesiemy się 10 milionów lat w przeszłość i przejmiemy kontrolę nad kolejnymi pokoleniami człekokształtnych. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, by ewolucja nie wywinęła paskudnego numeru i pozwoliła małpom wyjść na ludzi. Nasi podopieczni stopniowo opanowują nowe zdolności, zarówno manualne, jak i te związane z przekazywaniem zgromadzonej wiedzy kolejnym pokoleniom. Ciekawym posunięciem wydaje się wyrzucenie z gry minimapy oraz radaru, co ma pozwolić lepiej wczuć się w klimat i zrozumieć problemy, z jakimi zmagali się pradawni odkrywcy. Jeśli powyższy rys brzmi dla was obiecująco, zakreślcie sobie w kalendarzach 27 sierpnia 2019, bo to właśnie wtedy – przez pierwszy rok wyłącznie za sprawą Epic Games Store – gra trafi na pecety. Właściciele PS4 oraz XBO poczekają do grudnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Ancestors: The Humankind Odyssey – Ewolucja zmierza dziwnymi drogami [WIDEO]

News
piątek, 12 kwietnia 2019

ancestors-the-humankind-odyssey--ewolucja-zmierza-dziwnymi-drogami-wideo Kto by pomyślał, że umiejętność przerzucania patyka z ręki do ręki okaże się aż tak istotna.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
1

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z