Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077 bez grywalnego dema na E3

Witold czwartek, 23 maja 2019, 12:34 News

Na otwartym dla wszystkich stoisku będziemy mogli za to obejrzeć, jak grają sami developerzy.

Najnowsze dzieło CD Projekt Red jest potencjalnie najbardziej oczekiwaną produkcją tego roku – przyzna to chyba każdy. Chociaż nie znamy jeszcze daty jego premiery, wszyscy spodziewamy się, że firma ogłosi ją podczas „najważniejszych targach E3 w historii firmy” (liczymy też po cichu, że dowiemy się, o co chodzi z plotką na temat Lady Gagi). Oprócz tego możemy dowiedzieć się w końcu co nieco o innym projekcie studia, który wedle deklaracji ma być kolejnym dużym erpegiem, jednak wciąż Cyberpunk będzie głównym daniem – zwłaszcza po tym, jak twórcy zdradzili, że inspirowali się Deus Exem i pierwszym Bloodlines.

Z dobrych informacji: grę będzie można zobaczyć podczas targów na dostępnym dla wszystkich uczestników stoisku. Zawiodą się niestety ci, którzy wierzyli, że zostanie udostępnione tam grywalne demo tytułu. Zajmujący się w firmie komunikacją ze społecznością Marcin Momot postanowił zawczasu oszczędzić co poniektórym rozczarowania:

Odpowiadając na wiele pytań dotyczących dema Cyberpunka i czy będzie ono, czy nie grywalne na targach E3 – urządzimy prezentację gameplayu (grać będziemy my) na sali kinowej.

Podpytywany przez fanów dodał, że w tym roku będą miały miejsce zarówno prezentacja otwarta dla wszystkich uczestników targów, jak i pokaz za zamkniętymi drzwiami. Zdradził też, że obie będą się od siebie różniły, ale nie podał żadnych szczegółów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 24 maja 2019, 23:08   Dominik1989
Bo tylko developerzy wiedzą jak grać aby gra się nie zbugowała :D
piątek, 24 maja 2019, 10:34   Inryhk
Wybaczcie jeśli uraził was mój styl pisania, moim celem było być komunikatywnym nie koniecznie gramatycznie poprawnym. Te słowa w takim formacie używamy w polskim game devie, więc nie podejrzewałem, że mogą komuś przeszkadzać w komentarzu do newsa o game devie. Teraz wiem.
czwartek, 23 maja 2019, 20:21   Tesu
@Dyzio19
Ja od kilkunastu lat tez i jakos nikt takich wynalazkow slowotworczych tutaj nie stosuje...
czwartek, 23 maja 2019, 20:07   Dyzio19
Tesu daj spokój, chłopak pewnie miszko zagramanico or smh... :D
czwartek, 23 maja 2019, 19:00   Tesu
@Inrykh
Dlugo Ci zajelo wymyslenie “featury”? Jak rozumiem slowo “ficzer” jest zbyt plebejskie? ;) “hardy crunchyk” to pewnie tez z tego samego pretensjonalnego slownika?
czwartek, 23 maja 2019, 17:53   taz159357
Czyli pogłoski o premierze w 2077 coraz bardziej prawdziwe
czwartek, 23 maja 2019, 17:46   Olaf
Zaraz, to Cyberpunk 2077 nie ma wyjść 20.7.7?
czwartek, 23 maja 2019, 17:28   Draagnipur
Skoro premiera będzie 07.07.2020 to jeszcze chwilę potrwa zanim będzie grywalna... Zakładam, że na następnym E3 dadzą demo.
czwartek, 23 maja 2019, 15:01   Firenze
Obstawiam premierę na marzec-maj 2020. Niech pracują sobie spokojnie nad tą grą i dadzą nam prawdziwe dopracowane arcydzieło :)
czwartek, 23 maja 2019, 13:44   Inryhk
Hands Off pokazuje, że gra jest jeszcze w fazie produkcji, nie polishu. Boją się dać kontrole dziennikarzom, bo nie wszystkie featury działają w pełni jak powinny. Nie oznacza to, że jest to jakaś wczesna produkcja i będziemy musieli czekać 2 lata or smh, ale na takim etapie 6 miesięcy oznaczało by hardego crunchyka. Nie jest nie możliwe, ale jest wątpliwe.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z