Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Sinking City: Całe Oakmont tonie w szaleństwie [WIDEO]

Witold środa, 22 maja 2019, 15:00 News

Pytanie, czy uda się nam utrzymać jakoś na jego powierzchni. 

Po tym jak ukraińskie Frowares przesunęło premierę swojego najnowszego tytułu, tłumacząc swoją decyzję zaskakująco szczerze, fani Lovecraftopodobnych gier musieli uzbroić się w cierpliwość. W międzyczasie dostali na pocieszenie ociupinę dłuższy fragment gameplayu, ale nie mogło to zaspokoić ich apetytu – szczególnie tych, którzy stracili ochotę na jakiekolwiek owoce morza po informacji, że The Sinking City na pecetach trafi tylko do Epic Games Store.

Odrzućmy jednak te niespokojne myśli i skupmy się na horrorze oraz szaleństwie pokazanych na nowo zaprezentowanym zwiastunie gry:

Fanom macek i innych tego typu rozrywek nie trzeba zapewne przypominać, ale dla wszystkich pozostałych: The Sinking City pojawi się na pecetach (z Epic Games Store), PS4 i Xboksach One 27 czerwca. Wcześniej grę zobaczymy w finalnej wersji na targach E3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 maja 2019, 12:12   deanambrose
Miejmy nadzieję, że to będzie lepsze niż inna tegoroczna gra o mytosie Cthulhu...
środa, 22 maja 2019, 23:31   wojtekb03
Wymacany zwiastun, że tak powiem.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
1

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
40

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z