Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rad: Nowa gra studia Double Fine doczekała się daty premiery

Kaladin wtorek, 21 maja 2019, 9:52 News

Mutacja dla ciebie i dla ciebie, wszyscy dostaniecie mutację!

O pełnej odniesień do lat dziewięćdziesiątych grze Lee Petty'ego, świat po raz pierwszy usłyszał w marcu tego roku. Dostaliśmy wtedy trailer i kilka szczegółów dotyczących świata przedstawionego, ale tak naprawdę nie było tego zbyt wiele. Na szczęście wydawca gry, Bandai Namco podzielił się z fanami trochę bardziej szczegółowym opisem:

RAD to roguelike pełen akcji, osadzony w podwójnie post-apokaliptycznym świecie, w którym ludzkość doświadczyła armageddonu... Dwukrotnie! Wcielcie się w nastoletniego bohatera, który musi odbyć podróż do Fallow – zmieniającego się, radioaktywnego pustkowia, pełnego tajemniczych kreatur. Tylko tam znajdziecie rozwiązanie, zdolne uleczyć cały świat.

Ale cena ocalenia ludzkości będzie wysoka – im głębiej wchodzicie w pustkowie, tym bardziej narażacie się na toksyny, które mogą siać spustoszenie w waszym kruchym, ludzkim ciele. Los świata zależy od was, waszego wiernego kija oraz wszelkich niesamowitych zdolności, które nabędziecie podczas podróży. Owe zdolności zmienią was w coś, co nie będzie człowiekiem, ale z pewnością będzie od niego potężniejsze!

RAD trafi na konsole Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste już 20 sierpnia. Zapowiedzi gry wyczekujcie w CDA 07/2019.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z