Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Devil May Cry 5: Zamiast kolejnych DLC powstanie gra planszowa [WIDEO]

rajmund poniedziałek, 20 maja 2019, 17:27 News

Gracze wyrazili swoimi portfelami duże zainteresowanie.

Devil May Cry 5 pokochali zarówno gracze, jak i recenzenci, w tym Ninho (9+/10 wystawione w CDA 5/2019 mówi samo za siebie). Z jakichś powodów Capcom jednak nie planuje rozwijania tego tytułu kolejnymi DLC. Doczekaliśmy się tylko bezpłatnego Bloody Palace, w które już niedługo będziemy mogli zagrać z zupełnie innej perspektywy dzięki studiu Steamforged Games.

Producent zaproponował na Kickstarterze, że przeniesie znany wszystkim miłośnikom serii tryb Krwawego Pałacu do świata gier planszowych. Gracze zareagowali gromkim "tak", pomagając przekroczyć projektowi magiczny próg 150 tys. funtów w zaledwie jeden dzień. Skusiła ich prawdopodobnie obietnica dynamicznej rozgrywki dla od 1 do 4 graczy, w której styl i kolejne łańcuchy combosów będą oznaczały wszystko. Co ciekawe, gra od razu została zapowiedziana wraz z trzema dodatkami: The Devil Trigger Expansion (dostępny tylko poprzez Kickstartera), The Walking Arsenal Expansion oraz The Alpha and The Omega Expansion. Cały komplet możemy wciąż zamówić w cenie 77 funtów (sklepowa cena ma wynosić 180 funtów).

W skład zestawu wejdą m.in. 54 figurki, które oprócz obowiązkowych postaci Dantego, Nero, Trish czy V będą przedstawiać też cały bestiariusz monstrów, a także mnóstwo kart i plansz (nie zabrakło oczywiście zielonych i czerwonych orbów). Steamforged Games ma już doświadczenie w podobnych projektach. Dzięki zbiórkom graczy udało się ufundować m.in. planszowe wersje Resident Evil 2, Dark Souls oraz Horizon Zero Dawn.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 maja 2019, 20:48   Wojo18
Dobra bo widzę, że trzeba Pana redaktora doinformować :D Mianowicie wydaniem gry planszowej zajmuje się dość niesławna firma Steamforged games które ma w swoim koncie planszówki Dark Souls'ów, Horizon Zero Dawn czy Residen Evil 2nd. Z czego Dark Souls po 3 latach w ciaż niekompletnie zostało rozesłane do osób które dofinansowały tytuł. 107% na KS na ten moment w tytule, który jest na licencji to raczej mocny zawód. Dla porównania Bloodborne board game, który przez CMON będzie wydaway zebrał ponad 4,000,000$
poniedziałek, 20 maja 2019, 17:38   Muidus
kupie

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Devil May Cry 5: Capcom nie zamierza dalej rozwijać gry

News
czwartek, 25 kwietnia 2019

devil-may-cry-5-capcom-nie-zamierza-dalej-rozwijac-gry Gdzie tu sens, gdzie logika?

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
7

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z