Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld War 3: Mnóstwo nowych atrakcji w strzelance studia The Farm 51 [WIDEO]

Kaladin sobota, 18 maja 2019, 7:00 News
PC

Przy okazji tytuł możecie dorwać na promocji na Steamie!

World War 3 nie miało łatwego startu: opóźnienia, lagi, problemy z optymalizacją sprawiły, że wielu graczy odbiło się tytułu. Na szczęście polskie studio wzięło się w garść, naprawiło swoje pierwsze błędy i nawet zdołało sporo zarobić na swoim dziele. Developerzy nie zwalniają tempa i wciąż starają się odbudować popularność gry, m.in. publikując kolejne aktualizacje. Na serwery właśnie wjechało największe jak dotąd rozszerzenie, opatrzone nazwą 0.6 Warzone Giga-Patch.

Czego nowego możemy się po nim spodziewać? Poza naprawą szeregu błedów, do gry trafiły dwie nowe mapy: leśny Smolensk oraz zimowa Polarnyj, dwa kolejne karabiny i trzy pojazdy (m.in dron bojowy) czy nowe mundury. World War 3 doczekało się także nowego systemu pingów, mobilnego punktu odrodzenia członków drużyny, zmian w systemie penetracji wystrzeliwanych pocisków czy drużynowym radiu. Wszystkie nowości znajdziecie w TYM poście, a tymczasem zobaczcie krótki trailer aktualizacji, który przygotowali twórcy:

Wszystkich zainteresowanych wypróbowaniem strzelanki The Farm 51 odsyłamy na stronę gry na Steamie, gdzie do 20 maja będzie ją można kupić taniej o 40%.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 maja 2019, 0:10   Dominoo
@artudzie
btw, celowo masz nick w wołaczu? bo świetnie to brzmi, tak jakby się do ciebie bezpośrednio zwracał :D
poniedziałek, 20 maja 2019, 0:08   Dominoo
@arturdzie
pamiętam z lekcji historii. jednak ja cały czas mówię o dzisiejszych spadkobiercach tej idei, których po prostu się boję. stąd moja niechęć do gier takich jak ww3 - w czasach kiedy tak łatwo mówi się o eskalacji przemocy i nienawiści gra, która pozwala nam na udział w konflikcie zbrojnym osadzonym w takich a nie innych realiach jest dla mnie niepokojąca. za bardzo ociera się o nacjonalizm.
niedziela, 19 maja 2019, 23:56   arturdzie
@Dominoo Zostali zdelegalizowani, bo Sanacja nie chciała mieć konkurencji. Poza ONR delegalizowano też lewicowe ugrupowania w Polsce.
niedziela, 19 maja 2019, 23:11   Dominoo
a no i za wikipedią: "Obóz Narodowo-Radykalny – skrajnie prawicowe ugrupowanie polityczne o charakterze faszystowskim, założone 14 kwietnia 1934 r. przez młodzieżowych działaczy organizacji Obóz Wielkiej Polski, rozwiązane 10 lipca 1934 po 3 miesiącach działalności przez sanacyjne władze państwowe."
myślę z resztą, że sami chłopcy narodowcy również z dumą wycierają sobie usta dziedzictwem światłych ideologi nacjonalizmów dwudziestolecia międzywojennego
niedziela, 19 maja 2019, 23:10   Dominoo
@jeloneq7
co jest złego w skrajnym nacjonalizmie? pomyślmy... namawianie do nienawiści wobec innych kultur, religii? wywyższanie własnej nacji? ksenofobia, homofobia, rasizm? myślę, że parę rzeczy by się znalazło.
no a większość z nich pokrywa się z postulatami organizacji pokroju onr.
pardon za używanie faszyzmu i nacjonalizmu wymiennie, wiem że to pierwsze odnosi się głównie do ruchu we włoszech ("fascismo"), ale no skoro sam użyłeś go również w kontekście niemiec to myślę że i do rodzimego poletka pasuje
niedziela, 19 maja 2019, 22:28   jeloneq7
@Dominoo Jakie ruchy faszystowskie? O,o" Ja tam w ONR nie widziałem faszystów. Faszyści to byli w Niemczech i Włoszech. Nieładnie tak obrażać ludzi co życzą dobrze naszemu krajowi ;] A popyt na WW3 jest z powodu luki którą pozostawił po sobie BF i COD. Dawno nie było strzelanki w czasach teraźniejszych.
Trendy Narodowe niebezpieczne? Proszę Cię, przecież Polacy są normalni, nawet jakby u nas był skrajny nacjonalizm, to wątpię żeby się to tak skończyło jak w Niemczech. Zresztą co w tym złego?
niedziela, 19 maja 2019, 16:04   arturdzie
@Dominoo Bez urazy ale popadać w paranoje.
niedziela, 19 maja 2019, 15:46   Dominoo
uważam że w czasach wzrostu popularności ruchów faszystowskich, kiedy jawnie nacjonalistyczne organizacje takie jak onr mogą wesoło sobie hasać po ulicach i pluć jadem na wszystkich, których uznają za gorszych, gry takie jak ww3 będą tylko podsycały te tendencje
niedziela, 19 maja 2019, 15:42   Dominoo
*nieśmiało podnosi rękę*
ale ja tylko napisałem, ze mi się nie podoba wykorzystanie trendów narodowych, które uważam za niebezpieczne... tak samo jestem przeciwny takim tendencją wśród innych narodów, na szczęscie np dice takie przestało robić współczesne shootery
nic nie powiedziałem tu o wiedźminie, ani o tolkienie, ani o dzielnych amerykanach dumnie odbijających ropę z rąk jakiegoś arabskiego państewka. przepraszam @Eldek, że uderzyłem w czułą strunę i cię uraziłem, nie denerwuj się słońce
niedziela, 19 maja 2019, 13:35   Eldek
Pewnie bolała Cię gra w Wiedźmina 3, gdzie nawiązań do polskości jest masa. Redzi wykazali duże kompleksy eksponując narodowość studia i uniwersum. Leczyli kompleksy, albo chcieli zarobić żerując na najprostszych, nacjonalistycznych instynktach głupich patriotów, narodowców i katoli. W każdym razie lepiej jakby zamiast tej polskości, było wszystko inne.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę. Nawet 9kier raz na jakiś czas odpala mainstreamowe gry.

Komentarzy:
0

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
29

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z