Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

NieR: Automata – Androidowa epopeja nie przestaje kusić graczy

Witold środa, 15 maja 2019, 9:20 News

Grze stuknął kolejny milion.

Sukces ostatniej produkcji Platinum Games mógł zaskoczyć niejednego. Automata była następcą kultowego w pewnych kręgach, jednak wciąż przyjętego dość chłodno Niera. Oczywiście fakt, ze sequelem zajęli się twórcy Bayonetty budził pewien optymizm, ale przecież im także zdarzały się większe lub mniejsze wpadki. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania – tytuł zebrał niesamowite recenzje i od premiery w 2017 nieustająco świetnie się sprzedawał (przekraczając niecały rok temu próg 3 milionów kopii)

Wszystko wskazuje na to, że nic się w tej materii nie zmieniło – na Twitterze gry autorzy dopiero co pochwalili się najnowszymi danymi dotycząmi dystrybucji swojego dzieła.

Nie da się zaprzeczyć, że łączna suma 4 milionów egzemplarzy sprzedanych cyfrowo oraz wysłanych do sklepów robi spore wrażenie, szczególnie gdy pomyślimy o tym, jak ambitna jest to produkcja. Osiągnąć taki wynik pomogła na pewno wydana niedawno edycja gry roku, chociaż i bez niej tytuł radził sobie całkiem nieźle. Przy okazji gratulacji pozostaje życzyć twórcom kolejnego miliona, do którego dobicie nie wydaje się znowu aż tak nieprawdopodobne. A potem kto wie – może doczekamy się jakiegoś sequela?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 12:12   ajst47
Dla mnie to najlepsza gra, w jaką grałem, kropka. Gratuluję ilości sprzedanych egzemplarzy, życzę powiększenia tej liczby i czekam na kolejną grę Yoko Taro. @Bigshark26 to kontynuacja NieRa, która ma miejsce wiele tysięcy lat po nim, choć subtelne odniesienia do Drakengarda też się znajdą.
czwartek, 16 maja 2019, 1:45   Bigshark26
Następca Nier-a czy Drakengard? Ktoś obczaja temat? idk
środa, 15 maja 2019, 22:00   pablo0307
@deanambrose Tak samo jak wenek3 klawa i mysz i dobrze mi się grało, ale ja to mam awersję do padów, nie potrafię tym grać.
środa, 15 maja 2019, 21:18   wenek3
@deanambrose Całęgo niera na pc przeszedłem używając klawiatury i myszki, bez żądnych patchy, z dwie godziny mi zajęło przyzwyczajanie się, ale jak już nauczyłem się poruszać, to pozostałe 33 godziny z tym tytułem to była istna uczta dla takiego gracza jak ja. Chociaż swoją drogą możę to ze mną jest coś nie tak, bo dark souls 1 i 2 też przeszedłem całe na klawiaturze, a nie spotkałem nikogo kto nie przełączył by się na pada po dłużej niż pół godzinie
środa, 15 maja 2019, 20:05   deanambrose
Może taki problem, że żeby grać na PC bez pada to trzeba mieć 3 ręcę? ;D
środa, 15 maja 2019, 19:50   neltisen
@Arry @Terminus223 jakie problemy z portem? coś, czego nie zauważyłem? Grę kupiłem w dniu premiery i przeszedłem na 100% pierwszy wątek (jeszcze zanim wyszedł jakikolwiek patch), jednak nie zauważyłem problemów
środa, 15 maja 2019, 18:00   silvver
@Jano900 grałem na ps4 i gra jest dość ładna. Nie jest to max wyciśniętej grafiki, ale nie przesadzajmy - jest dobrze.
środa, 15 maja 2019, 16:44   Sakaki
Edycja GOTY to tak naprawdę zwykła gra + bundle z DLC, nic więcej nie było tam zmieniane więc poprawka powinna działać bez żadnego problemu. :v
środa, 15 maja 2019, 16:44   Terminus223
Olali port,ani jednego patcha naprawiającego grę,obiecali że się tym zajmą ale to już chyba ponad rok od tej obietnicy i nadal nic.Fuck'em
środa, 15 maja 2019, 13:44   Jano900
Ta poprawka i tak zbyt wiele nie pomaga. Technologicznie jest to porażka (grafika jak z ps2, spadki klatek itd), ale poza tym jest to arcydzieło.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

NieR: Automata – Edycja gry roku już dostępna [WIDEO]

News
wtorek, 26 lutego 2019

nier-automata--edycja-gry-roku-juz-dostepna-wideo Zawiera podstawkę i zestaw dodatków.

Komentarzy:
19

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z