Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Toczona zarazą Francja na zwiastunie premierowym [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 13 maja 2019, 16:17 News

Amicia i jej braciszek są już niemal gotowi do drogi.

Przyznam, że A Plague Tale wydaje mi się najbardziej intrygującą z majowych premier, bo jeśli chodzi o to najgłośniejsze (czyt. Rage 2 i Total War: Three Kingdoms) mniej więcej wiem, czego się spodziewać. Zakładam, że Innocence będzie typową „siódemką”, ale klimat czternastowiecznej Francji i ponuro zapowiadająca się opowieść mogą nagrodzić ewentualne braki w rozgrywce. To wszystko jednak oczywiście tylko przypuszczenia, których trafność będziemy mogli zweryfikować już jutro na PC, XBO i PS4. Niezły przedsmak czekających nas atrakcji daje nowy zwiastun:

Zainteresowani bardziej szczegółowymi informacjami mogą zapoznać się z systemem alchemii, zwiastunem fabularnym bądź największymi zagrożeniami czekającymi na Amicię i jej braciszka.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 maja 2019, 0:15   Qwerfik
Macie recke na GOLu. Według komentarzy graczy gra watra każdego grosza. Piszą też, by grać po francusku z polskimi napisami. Ale to normalne, bo w gry powinno wybierać się język odpowiedni do miejsca i czasu akcji.
wtorek, 14 maja 2019, 9:59   TRieper
1:09 - czyżby to była Notre-Dame ?
wtorek, 14 maja 2019, 8:43   le_Fey
Czekam na opinie graczy, w d.... mam recenzje. Szczególnie po Days Gone gdzie recenzje "jechały" po tytule a gracze byli grą zachwyceni. Klimat A Plague Tale: Innocence wydaje się podobny do Days Gone więc czekam.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
22

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Zarząd CD Projektu miał przez chwilę aż dwadzieścia dwa miliardy powodów do radości.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z