Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Toczona zarazą Francja na zwiastunie premierowym [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 13 maja 2019, 16:17 News

Amicia i jej braciszek są już niemal gotowi do drogi.

Przyznam, że A Plague Tale wydaje mi się najbardziej intrygującą z majowych premier, bo jeśli chodzi o to najgłośniejsze (czyt. Rage 2 i Total War: Three Kingdoms) mniej więcej wiem, czego się spodziewać. Zakładam, że Innocence będzie typową „siódemką”, ale klimat czternastowiecznej Francji i ponuro zapowiadająca się opowieść mogą nagrodzić ewentualne braki w rozgrywce. To wszystko jednak oczywiście tylko przypuszczenia, których trafność będziemy mogli zweryfikować już jutro na PC, XBO i PS4. Niezły przedsmak czekających nas atrakcji daje nowy zwiastun:

Zainteresowani bardziej szczegółowymi informacjami mogą zapoznać się z systemem alchemii, zwiastunem fabularnym bądź największymi zagrożeniami czekającymi na Amicię i jej braciszka.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 maja 2019, 0:15   Qwerfik
Macie recke na GOLu. Według komentarzy graczy gra watra każdego grosza. Piszą też, by grać po francusku z polskimi napisami. Ale to normalne, bo w gry powinno wybierać się język odpowiedni do miejsca i czasu akcji.
wtorek, 14 maja 2019, 9:59   TRieper
1:09 - czyżby to była Notre-Dame ?
wtorek, 14 maja 2019, 8:43   le_Fey
Czekam na opinie graczy, w d.... mam recenzje. Szczególnie po Days Gone gdzie recenzje "jechały" po tytule a gracze byli grą zachwyceni. Klimat A Plague Tale: Innocence wydaje się podobny do Days Gone więc czekam.
poniedziałek, 13 maja 2019, 18:25   Lares86
Czekam na recenzje, bo nie ukrywam, gra mnie zainteresowała.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z