Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Słoneczna Hawana zaprasza na małą zadymę [WIDEO]

Cursian środa, 8 maja 2019, 11:51 News

Nowa mapa dostępna dla wszystkich.

Przepadający za dziwactwami i odważnymi eksperymentami wielbiciele Overwatcha nie narzekają zapewne na nudę, bo dzięki wprowadzonemu niedawno warsztatowi, czyli zestawowi narzędzi umożlwiającemu tworzenie własnych trybów czy modyfikacji, mogą choćby masowo wskoczyć za stery mechów D.Vy i potraktować je jak wielkie samochodziki z wesołego miasteczka. Różnica jest taka, że umiejętnie uderzony przeciwnik nie odbije się nieszkodliwe od bandy, lecz runie w bezdenną przepaść. Pewną niedogodność może stanowić tylko fakt, że by cieszyć się kreatywności innych graczy (bądź samemu coś przygotować) póki co trzeba pofatygować się na serwery testowe. Jeśli nie lubicie zawracać sobie głowy i gracie tylko na „normalnych”, ucieszycie się zapewne, że udostępniono na nich zapowiedzianą w połowie kwietnia Hawanę, czyli nową mapę do trybu Eskorta:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 maja 2019, 19:16   Mamutt333P
Oddawać misje kooperacyjne a nie "nowa mapa"!

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
6

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z