Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ghost Recon: Wygląda na to, że wkrótce zapowiedziana zostanie kolejna odsłona [WIDEO]

Cursian wtorek, 7 maja 2019, 16:54 News

Wszystko stanie się jasne za dwa dni.

Do tegorocznego E3 zostało już stosunkowo niewiele czasu, więc powoli rozkręca się sezon „przedterminowych” zapowiedzi. Duże działa jako pierwszy zamierza wytoczyć Ubisoft, który poinformował, że 9 maja o 20:30 czasu polskiego odbędzie się pokaz nowego projektu związanego z marką Ghost Recon:

Oficjalnie nie wiadomo, o czym konkretnie mowa, ale wydaje się stosunkowo mało prawdopodobne, by był to dodatek do wydanego przed dwoma laty Wildlands. Pewności nabierzemy jednak dopiero po prezentacji. Poprzednia gra z cyklu odgrywa jednak w całej układance pewną rolę, bo pierwsze przecieki odnoszące się do pokazu zawdzięczamy aktualizacji Operacja Wyrocznia. W czasie zabawy można zdobyć zaproszenie na pewną imprezę, a logując się na wskazaną w nim stronę dotrzeć do takiego oto filmiku:

Fani wiązali go wówczas z Watch Dogs 3, ale w kontekście zapowiedzianej na 9 maja prezentacji wydaje się, że należy kojarzyć go raczej z Ghost Recon. Drony i nowoczesne technologie przywołują wspomnienia o Future Soldier, ale póki co możemy tylko czekać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 maja 2019, 15:20   Hagan
Wildlands nie było złe, tylko brakowało porządnych miast jak w Advanced Warfighter czy w niektórych misjach z Future Soldier. Tereny byłby OK, ale wkurzały miasta wielkości mniej więcej Piaseczna, a w każdym powtarzalne, identyczne budynki.
środa, 8 maja 2019, 13:22   Danon666
Oh ten Ubisoft jest ekspertem od dojenia krówek
wtorek, 7 maja 2019, 23:41   matadorro
Wildlands sprawiał wrażenie gry, którą wypchnięto na siłę z rok za wcześnie, co widać w wielu podstawowych aspektach jak AI czy prostackie animacje postaci. Ale to, co gra robiła dobrze, robiła cholernie dobrze. Mam nadzieję że sequel nadal będzie stawiał na otwarty świat, a względem poprzedniczki będzie tym samym czym Watch_Dogs 2 i Division 2 były względem swoich - tym, czym powinna być część pierwsza.
wtorek, 7 maja 2019, 22:57   Nemesis753159
Od siebie mogę dodać że droga jaką obrała seria Ghost Recon jest bardzo dobrą drogą. Otwarty świat i dowolna możliwość podejścia do misji to jest właśnie to. Tylko trzeba mocniej, więcej, lepiej. Więcej dróg, więcej gadżetów, więcej możliwości. Trudno taką grę zrobić? A kto powiedział że łatwo. Dawać to tu.
wtorek, 7 maja 2019, 22:22   Rincevind
@Cursian pozdrawiam, pisałem do Was ostatnio o tym co jest do znalezienia w grze :)
wtorek, 7 maja 2019, 22:19   Rincevind
A mi akurat Wildlands się podobał. Otwarty świat dawał sporo możliwości w doborze taktyki. Zwłaszcza grając z innymi ludźmi można było misje robić w bardzo kreatywny sposób.
wtorek, 7 maja 2019, 21:47   plesniak
Filmik NA PEWNO należy kojarzyć z nowym Ghost Recon, jest na oficjalnej stronie zapowiedzi gry...
wtorek, 7 maja 2019, 21:14   Dantes
+2Pac7 Ghost Recon: Future Soldier nie był zły ale dopiero jak po 8 łatkach można było grać bezproblemowo, patrząc na zachowanie Ubisoft ich nie rozumiem kolejna gra z otwartym światem będzie kolejnym niewypałem na miarę Wildlands a patrząc wstecz można wydać najlepsza gry z starej generacji na nową w HD Ghost Recon Advanced Warfighter 2, HAWX 1, Splinter Chaos Theory + Double Agent te gry były dobre nie zestarzały się ani trochę.
wtorek, 7 maja 2019, 20:16   keksxd
@2Pac7 Podbnie jak ja, Liniowa struktura jednak bardziej do mnie przemawiała, ale najgorsze jaki downgrade przeszło same strzelanie w Wildlands, poprzednik robił to lepiej do tego te efekty, te wybuchy... No ale nie możemy liczyć na grę Liniową, takich już się nie raczej robi a tym bardziej po sukcesie Wildlands
wtorek, 7 maja 2019, 19:38   w1ntermu7e
W WD3 chętnie bym zagrał, jęli tylko nie byłoby takie 'cukierkowe' jak 2..
A tak to mam nadzieję, że to będzie Future Soldier. Gram w Wildlands i to jaka ta mapa rozległą, jaki straszny jest system jazdy i latania i ogólnie AI.. Szkoda gadać

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
6

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z