Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ritual: Crown of Horns trafi do wczesnego dostępu już zaraz

Witold wtorek, 7 maja 2019, 14:55 News

Czy ktoś zamawiał western z zombie w roli głównej, a to wszystko podlane top-down shooterowym sosem?

Można by pomyśleć, że Polacy szczególnie ukochali sobie top-down shootery, gatunek, którego najgłośniejszym chyba przedstawicielem pozostaje Hotline Miami. Niedawno wydane God's Trigger wrzucało nas w skórę anioła Harry'ego bądź diablicy Judy i kazało zatrzymać nam przedwczesną apokalipsę. Nie zdążyliśmy dość się jeszcze nasycić kooperacyjną katakalipsą (no wiecie, przeciwieństwo apokalipsy), a już musimy szykować się na nadchodzącą produkcję twórców Serial Cleanera (nad którą pracujesz również dobrze znani czytelnikom CD-Action Berlin i Cross) – Ritual: Crown of Horns.

Jak niedawno mogliśmy się przekonać, nowy tytuł Draw Distance to szalony western z nadprzyrodzonymi wątkami, w którym w skórze przywróconego do życia kowboja poświęcimy resztę swojego nieżycia na poszukiwanie zemsty. Pomoże nam w tym wiedźma, na którą wcześniej polowaliśmy, a która przywróciła nas do świata żywych, abyśmy ją chronili. Teraz zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórcy ogłosili, kiedy tytuł wkroczy do świata Early Accesu – nastąpi to już 17 maja. Z racji tego, iż twórcy są świadomi sceptycyzmu graczy co do jakości znajdujących się w owej usłudze produkcji, w najbliższy weekend (10-12 maja) rozdadzą kody do gry członkom ich grupy na Discordzie. Dzięki nim wszyscy chętni będą mogli przez te trzy dni wypróbować Ritual i sami sprawdzić, czy podoba im się taka formuła rozgrywki (jak twierdzą autorzy – dość nietypowa jak na standardy gatunku). Więcej o Ritual: Crown of Horns możecie przeczytać w debiutującym dziś najnowszym numerze CDA.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 7 maja 2019, 20:12   deanambrose
Ja! Ja! Poproszę 3 na wynos! I jeszcze ze 2 Crimsonlandy!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
1

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z