Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ritual: Crown of Horns trafi do wczesnego dostępu już zaraz

Witold wtorek, 7 maja 2019, 14:55 News

Czy ktoś zamawiał western z zombie w roli głównej, a to wszystko podlane top-down shooterowym sosem?

Można by pomyśleć, że Polacy szczególnie ukochali sobie top-down shootery, gatunek, którego najgłośniejszym chyba przedstawicielem pozostaje Hotline Miami. Niedawno wydane God's Trigger wrzucało nas w skórę anioła Harry'ego bądź diablicy Judy i kazało zatrzymać nam przedwczesną apokalipsę. Nie zdążyliśmy dość się jeszcze nasycić kooperacyjną katakalipsą (no wiecie, przeciwieństwo apokalipsy), a już musimy szykować się na nadchodzącą produkcję twórców Serial Cleanera (nad którą pracujesz również dobrze znani czytelnikom CD-Action Berlin i Cross) – Ritual: Crown of Horns.

Jak niedawno mogliśmy się przekonać, nowy tytuł Draw Distance to szalony western z nadprzyrodzonymi wątkami, w którym w skórze przywróconego do życia kowboja poświęcimy resztę swojego nieżycia na poszukiwanie zemsty. Pomoże nam w tym wiedźma, na którą wcześniej polowaliśmy, a która przywróciła nas do świata żywych, abyśmy ją chronili. Teraz zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórcy ogłosili, kiedy tytuł wkroczy do świata Early Accesu – nastąpi to już 17 maja. Z racji tego, iż twórcy są świadomi sceptycyzmu graczy co do jakości znajdujących się w owej usłudze produkcji, w najbliższy weekend (10-12 maja) rozdadzą kody do gry członkom ich grupy na Discordzie. Dzięki nim wszyscy chętni będą mogli przez te trzy dni wypróbować Ritual i sami sprawdzić, czy podoba im się taka formuła rozgrywki (jak twierdzą autorzy – dość nietypowa jak na standardy gatunku). Więcej o Ritual: Crown of Horns możecie przeczytać w debiutującym dziś najnowszym numerze CDA.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 7 maja 2019, 20:12   deanambrose
Ja! Ja! Poproszę 3 na wynos! I jeszcze ze 2 Crimsonlandy!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z