Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITThe Elder Scrolls Online: Elsweyr – Nekromanta nekromancie nierówny [WIDEO]

Cursian sobota, 4 maja 2019, 11:58 News

Mroczni magowie będą nie tylko zadawać obrażenia, ale także leczyć i tankować.

O fabularnej otoczce towarzyszącej nowej klasie, a także jej specyficznych relacjach z bohaterami niezależnymi mogliśmy poczytać kilka dni temu, a dziś czas dowiedzieć się czegoś więcej o tym, co nekromanci pokażą w boju. Autorom zależało, by grało się nimi bardzo specyficznie. Sprowadza się to nie tylko do wielokrotnie wspominanego ożywiania trupów i mądrego ustawiania się na polu bitwy, ale także jasno zdeklarowanych wad i zalet. ZeniMax zdaje sobie sprawę, że starsze klasy bywały nieco zbyt uniwersalne, a przez to mało charakterystyczne. W tym wypadku ma być inaczej.

Każde z trzech drzewek nekromanty posłuży zupełnie innemu celowi i wymusi odmienny styl gry. Gravelord skupi się na zadawaniu obrażeń, a w jego asortymencie znajdzie się choćby ciskanie czaszkami. Bone Tyrant najlepiej czuje się w cięższym pancerzu i z tarczą w ręku, co nie dziwi, jeśli wciąż pod uwagę, że jego zadaniem jest tankowanie. Ostatnie specjalizacja to Living Death – ci, którzy się na nią zdecydują, wezmą na siebie ciężar utrzymywania drużyny w dobrym zdrowiu.

Nekromanci, ojczyzna Khajiitów i inne atrakcje trafią do TESO wraz z dodatkiem Elsweyr. Premiera 4 czerwca (20 maja stratuje wczesny dostęp na PC).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 6 maja 2019, 18:11   brylas1973
Wszedłem na ten news z litości.Ogromna liczba komentarzy pod nim świadczy o tym jakim zainteresowaniem cieszy się TESO.Może czas przyspieszyć premierę TES VI Bethesdo?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z